Rüyada görümcesini gülerken görmek

Rüyada görümcesini gülerken görmek sevdiği ve değer verdiği bir işte üst sıralara çıkarak çok dikkat çekici işlere imza atacağına, kazanılan başarılar sayesinde ele geçen kazançlar sayesinde geçim derdinin hiç olmayacağına, kazançlı çıkacağı işlere yoğunlaşacağına, işlerin daha iyi bir hal alacağına, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına, uğraşacağı bir meşgalesinin kalmayacağına ve bu dönemde kendisini işe yaramaz hissedeceğine, bir sebeple çok üzüntü duyulacağına, borçlarının azalacağına, yükünün hafifleyeceğine delalet eder.

Rüyada görümcesini gülerken gördüyseniz:

  • Yapmaktan hoşlanmadığınız işleri yapmakta ısrar etmenizin bir anlamı olmayabilir.

Rüyada görümcesini gülerken görmek hayatının yoluna girmeye başlayacağına, geçmişten gelen ve kişiye mutluluk veren bir haber sayesinde bir yolculuğa çıkılacağına inanılır.

Rüyada görümcesini dövmek çıksa bile kendisini çok kötü hissedeceğine ve bütün imkânlarını kullanarak kendisinin durumla ve yaşanan olaylar ile herhangi bir bağlantısının olmadığını ispatlamaya çalışacağına, başarılarının ses getirmesi sayesinde çok büyük kişilerden iş teklifi alacağına yorulmaktadır.

Rüyada görümcesini hamile görmek üzülmesine neden olacak haberler alacağına ve olaylar yaşayacağına, gönül ilişkisi yaşanan bir kişi ile alınacak karar doğrultusunda yolların ayrılacağına yorulur.

Rüyada gülerken ağlamak alacağı hayırlı kararların geleceğini olumlu yönde etkileyeceğine, hanesinde huzur ve mutluluğun hâkim olacağına, uzun yıllardan beri istediği bir şeye çok yakın bir zaman içinde çok sıkıntı çekmeden sahip olacağına, kendisi için uygun olduğunu düşündüğü bir çalışmaya çok sevdiği bir kişi ile birlikte gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada kardeşini gülerken görmek fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine, düşmanlara sahip ise, onlara galip geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevgiliyi gülerken görmek çok deneyimli ve iş konusunda çok büyük bir isim yapmış olan bir kişi ile ortaklık kuracağına, az çalışarak çok gezeceğine alamet etmektedir.

Rüyada annesini gülerken görmek çok büyük ve geri dönülemez zararlar vereceğine ve rüyayı gören kişinin çok sıkıntılı ve zor durumlara düşmesine ve kendi kendini yiyip bitirmesine sebep olacağına, maddi olarak büyük bir atılım gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevgilisini gülerken görmek işlerini çok daha iyi bir duruma getireceğine, ancak bu kişi ile olan işin sona ermesi ile sorunların ortadan kalkacağına, kazançlı bir döneme girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments