Rüyada gömlek bakmak

Rüyada gömlek bakmak ay sonunu getirmekte zorluk çekileceğine, geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, sağlığının ve keyfinin yerinde olacağına, maddi zarara gireceğine, kendisine yatırım getirecek işlerden istediği sonucu alamayacağına, büyük mal ve mülk sahibi olunacağına, işlerinin yolunda gideceğine, ödemelerinin düzenli olarak gerçekleştirileceğine, belli bir refah düzeyinin ve yaşam kalitesinin olacağına, hayırlı ve çok güzel işlere gireceğine, sevdiğiniz bir yakınınızın ölüm haberini alacağınıza, refahının ve varlığının artacağına yorulmaktadır.

Rüyada gömlek bakmak gördüyseniz:

  • Planladığınız işlerden başkalarına pek bahsetmeyecek, düşüncelerinizi açığa çıkartmayacaksınız.

Rüyada gömlek giymek bolluk içinde yaşamanın keyfini süreceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına işarettir.

Rüyada gömlek seçmek sevdiği bazı kişiler ile çok rahat edeceği ve büyük kazanç elde edeceği bir işe gireceğine, herhangi bir rahatsızlık yaşamayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından arınacağına işaret etmektedir.

Rüyada gömlek vermek yapılacak bir girişim sayesinde işlerin yoluna gireceğine, kardeşler arasında büyük tartışmaların ve bu tartışmalar sonunda kırgınlıklar yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada gömlek istemek başarının düşeceğine, iş hayatı içinde yeni bir sayfa açacağına işarettir.

Rüyada gömlek bakmak iyi ve güzel huylarını terk edeceğine, önemli ve büyük işlerin başına getirileceğine inanılır.

Rüyada gömlek dağıtmak yıpranacağına ve bir türlü içinden çıkılmaz hallere düşeceğine, bazı yanlış anlaşılmalar yüzünden sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada gömlek koklamak rüyayı gören kişinin hevesinin kursağında kalacağına, büyük çalışmalar gerçekleştireceğine alamet eder.

Rüyada gömlek yıkamak pek çok kişiye yanında iş vereceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği şeylere göstereceği sabır ve azim sayesinde kısa bir zamanda ulaşacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments