Rüyada gölün kenarında oturmak

Rüyada gölün kenarında oturmak yapılan çalışmalar ve ortaya konacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, hayatı boyunca azın ne demek olduğunu bilmeyeceğine, dünyanın sonsuz nimetlerinden ve her türlü keyfinden bolca faydalanacağına, maddi ve manevi olarak destek olacağına, düşkün kimselerin elinden tutarak allah katında sevabı bol bir mümin olarak kabul göreceğine, uzun zamandan beri kötü gibi duran sağlık durumunun aksine çok güçlü olduğuna, rüya sahibinin, çok büyük bir huzura sahip olduğuna ve bundan sonara da olacağına, kültürlü, çağdaş, eğitimli ve görgülü kişi olmayı başaracağına, sıkıntıların çok iyi bir şekilde yönetilmesi sonucunda bitirileceğine, bir sebeple sırada bekleyen işlerin erteleneceğine ya da askıya alınacağına, zararının büyük olacağına yorulmaktadır.

Rüyada gölün kenarında oturmak gördüyseniz:

  • Ev hayatınz da hala rahatsız edici durumdadır.

Rüyada gölün kenarında oturmak sıkıntılardan kurtulmaya, yokluk ve borç nedir bilmeyeceğine işaret eder.

Rüyada gölün içinde ev görmek uzun zaman çekilen rahatsızlıklar yüzünden ruhsal olarak da yıpranacağına, içine düştüğü sorunları çözüme kavuşturacağına yorulmaktadır.

Rüyada gölün üzerinde yürümek konfor içinde yaşayacağına, parasının ve malının eksilmeyeceğine, sıkıntılardan, sorunlardan, gürültüden ve patırtıdan uzak yaşayacağına, elini attığı her işten muvaffak olacağına ve kafasına koyduğu her amacı gerçekleştireceğine rivayet eder.

Rüyada gölün çekildiğini görmek problemlerin çözüme kavuşacağına, zor günlerde insanlara yardım edeceğine inanılır.

Rüyada gölün üstünde uçmak yeni bir ilişki yaşanacağına, bir sebeple çok büyük üzüntü duyacağına, çok kötü günler yaşayacağına, yediği yemekten ve içtiği sudan tat alamayacağına, aile bireyleri ile hiçbir şekilde konuşmayacağına ve neredeyse hasta olacak duruma geleceğine inanılır.

Rüyada gölün içinde yılan görmek moral, şifa, mutluluk ve huzur bulacağına, yükünün azalacağına yorulur.

Rüyada gölün kuruduğunu görmek işle ilgili olarak yaptığı çalışmaların yeni iş kapıları açacağına, iş yeri sahibi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gölün dibini görmek aile hayatında yaşanan tatsız durumların sona ereceğine, rakiplerin kazanılan başarılar sayesinde üzüntüye uğratılacağına yorulmaktadır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments