Rüyada göle ayağını sokmak

Rüyada göle ayağını sokmak her işten alnının akıyla çıkmaya, aile içinde bazı gerginlikler olacağına, bir türlü işin yoluna girmeyeceğine, bu sebepten ötürü eşler arasında bazı tatsızlıklar yaşanacağına, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına, borçlarını ödemesi, işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına, sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına ve yardıma muhtaç insanları çok sevindireceğine, hayırsız kişilerle irtibatın kesileceğine, insanların nazarında komik duruma düşeceğini ve onurunun zedelenmesi nedeniyle uzun süre sosyal ortamlardan uzaklaşıp, herkesten ırak bir şekilde yaşayacağına yorulur.

Rüyada göle ayağını sokmak gördüyseniz:

  • Bir ya da birkaç mutluluğu birarada yaşayabilmeniz için pek çok fırsatla karşılaşabilirsiniz.

Rüyada göle ayağını sokmak gerginliğin biteceğine, bir sebeple bazı sorunlarla muhatap olacağına delalet etmektedir.

Rüyada göle gitmek yeni ve daha güzel günlerin yaklaşmakta olduğuna, zarar edilen çalışmaların kazançlı hale getirileceğine, dertlerin uzaklaştırılacağına, rahat edeceği bir döneme gireceğine yorulur.

Rüyada göle uçmak her zaman çok mutlu olacağına ve rahat edeceğine, bir birlikteliğin sona ereceğine delalettir.

Rüyada balıklı göle gitmek maddi ve manevi açıdan çok iyi yerlere gelineceğine, bir sebeple neredeyse yıkılacağına, hayata küsecek duruma geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada göle balık bırakmak büyük parasal sorunların ve tartışmaların ortadan kalkacağına, ekmeğine haram sürmeyeceğine, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada göle düşüp boğulmak hayırlı kişilerle iş hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, sıkıntıların sona ereceğine, zor günlerin geride kalacağına, yaşadığı parasal krizden kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada arabayla göle girmek ana baba için büyük bir ev alınacağına, parasal olarak hayli iyi bir duruma gelineceğine alamet etmektedir.

Rüyada balıklı bir göle girmek işinin gücünün rast gideceğine, karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, çok iyi şeylere işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments