Rüyada gezi balonu görmek

Rüyada gezi balonu görmek bereketin geleceğine, eşiyle bahtiyar olacağına, çıksa bile kendisini çok kötü hissedeceğine ve bütün imkânlarını kullanarak kendisinin durumla ve yaşanan olaylar ile herhangi bir bağlantısının olmadığını ispatlamaya çalışacağına, daha işe başlamadan ortağı olan kişi ile arasının açılacağına, işlerinde çok iyi bir noktaya geldiği bir dönemde düşmanlık yapan bir kişi tarafından zarar verilmek isteneceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına, ekonomik açıdan büyük bir başarı elde edileceğine, bu başarının rüzgârıyla yeni bir işe soyunulacağına, başarı için yılmadan çalışılacağına, insanlık ve kulluk vazifesini daha çok yerine getireceğine inanılır.

Rüyada gezi balonu gördüyseniz:

  • Kendinize zaman ayırmalısınız.

Rüyada gezi balonu görmek rahmet ve bereketin çabuk meydana gelmesine, zararlı bir alışkanlıkla uğraşan bir dostunun bu illetten kurtulması için destek olacağına ve işlerini zahmetsizce bitireceğine delalet eder.

Rüyada su balonu görmek iş hayatında ya da sosyal hayat içinde yaşanan düşmanlıkların biteceğine, kısmetsizliğin ve şanssızlığın geride kalacağına, ancak bir türlü istenen şekilde bir çalışma gerçekleştirilemeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada gezi düzenlemek çok büyük kazançlar elde edileceğine, gelecek zamanlarda aynı durumlar ile karşılaşmamak için bazı planlar ve programlar yapılıp önlem alınacağına, el attığı bütün işlerde çok büyük zararlara uğrayacağına, işlerinin kötüleşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada yolcu balonu görmek işlerinin daha kötüye gideceğine, insanlara karşı çok daha anlayışlı olacağına yorulmaktadır.

Rüyada gezi teknesi görmek elinde bulunan imkânları kullanarak sorunlarına çok daha iyi çözümler bulacağına, kendisini hiç bilmediği bir işte bulmasına rağmen kısa süreli bir inceleme sayesinde işi öğreneceğine, kişinin başına gelecek olan bir musibetten kurtulup rahatlayacağına, tehlikeli düşmanların varlığına ve onların üstesinden gelineceğine yorulmaktadır.

Rüyada balonu patlatmak gelirini ikiye katlayarak ailesine daha yüksek standartlarda bir hayat sunacağına, refah düzeyinin artacağına, tüm arzularının yerine geleceğine alamet eder.

Rüyada hava balonu görmek işsiz olarak geçen zamanların zararını çıkarmak için kendisini çok yoracağına, hane içindeki huzursuz havanın yerini mutluluğa ve sevgiye bırakacağına rivayet etmektedir.

Rüyada turistik gezi yapmak sevdiği kişilerden birinin başının sıkıştığı ve zor duruma düştüğü bir durumda yardımına koşacağına, o kişi sayesinde içine düştüğü zorluklardan kurtulmayı başaracağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments