Rüyada geniş kabir görmek

Rüyada geniş kabir görmek güzel olaylarla karşılaşılacağına, yaşamının güzellikler içinde geçeceğine, hayatında kolaylıkların meydana geleceğine, iyiliğin ve hayrın kendisini her daim bulacağına, daha rahat para kazanacağına, gereksiz bir harcama yapılacağına, çevresinin hayırlı kimselerle dolacağına, kendisini bu duruma düşüren kişiler ile irtibatını tamamen keseceğine, özellikle bu dönemde alacağı kararlardan dolayı ileriki zamanlarda pişmanlık veya sıkıntı duyacağına, anne ve babanın tartışmasına tanık olunacağına işaret eder.

Rüyada geniş kabir gördüyseniz:

  • Katılldığınız toplantılarda herkesin gözü üzerinizde olacak.

Rüyada geniş kabir görmek çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, şansın yüzüne güleceğine, kişinin dünya malında önemli derecede bolluk yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada kabir açmak istediklerini rahatlıkla elde edeceğine gerek işinden gerekse ailesinden yana çok şanslı olacağına, dünyevi hayata olan düşkünlük yerine, ahiret inancına göre yaşanacağına inanılır.

Rüyada kabir yapmak büyük kazançlar elde edeceğine ve sorunlarından kurtulacağına, huzurunun ve mutluluğunun da azalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kabir temizlemek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, rakiplerine çok büyük üstünlük sağlayacağına, attığı her adımda ve yaptığı her çalışmada daha ileri gideceğine, büyük atılımlarda bulunacağına,  çok büyük kazançlar elde edeceğine delalettir.

Rüyada kabir eşmek çok hayırlı kişiler ile tanışıp mutlu ve huzurlu günler geçireceğine, her geçen gün daha iyi gelişmeler yaşayacağına, kendisini büyük bir boşluk içinde bulacağına ve kazancının ister istemez düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada evliya kabir görmek kendisine hayır ve uğur getirecek işler yapması sayesinde zenginliği yakalamayı başaracağına, ayrı kaldıklarına kavuşacağına, maddi ve manevi olarak güçleneceğine işaret etmektedir.

Rüyada kabir başında ağlamak kendisi için istediği iş imkânlarına çok çaba göstermesine rağmen ulaşamayacağına, içinden çıkılamaz hallere düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kabir içine girmek kimseden korkmayacağına ve hayal ettiği gibi bir hayat süreceğine, şansının hep açık olacağına, kısmetlerinin hiç eksilmeyeceğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments