Rüyada genel müdürle konuşmak

Rüyada genel müdürle konuşmak işinin gücünün rast gitmeye başlayacağına, eşiyle bazı konularda ters düşeceğine, endişeli bekleyişlerin hayırlı biteceğine, yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok büyük ve kötü durumlardan zarar görmeden çıkacağına, uzun zamandan beri almayı çok istediği bir şeyi yakın zamanda alacağına ve çok hayırlı ve faydalı bir işe girip çok güzel günler göreceğine, huzurun kaçacağına, ekmeğin kesileceğine, tartışmaların sona ereceğine, sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına, canın çektiğine ve gözünün gördüğüne ulaşma imkânı elde edeceğine delalet eder.

Rüyada genel müdürle konuşmak gördüyseniz:

  • Belli olayların, tekliflerin, işlerin veya davetlerin faydaları giderek daha da belirgin hale gelebilir.

Rüyada genel müdürle konuşmak yediği yemekten ve içtiği sudan tat alamayacağına, herhangi bir zarara uğranmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada genel müdürle öpüşmek ağız tadının yerinde olduğunu öğreneceğine ve annesiyle ilgili kendisini mutlu ve memnun edecek gelişmeler yaşayacağına, daha da kötü bir durumda olanlar için yardım eli uzatacağına işarettir.

Rüyada genel müdürle tartışmak üzgün ve karamsar olacağına, hayatının bir düzene kavuşacağına işaret eder.

Rüyada genel müdürle yemek yemek ailesinden, çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına, iş hayatında yaşadığı sıkıntıyı ister istemez ailesine de yansıtacağına rivayet etmektedir.

Rüyada genel müdürle tokalaşmak sorunların teker teker çözüme kavuşacağına, işlerin yoluna gireceğine, miskinliğinden ve sürekli olarak uyuma isteğinden kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada müdürle çalışmak bilgi sahibi olunan konuda kariyer yapılacağına, yoluna çıkan engelleri herhangi bir yardım almadan aşacağına, sevdiği kişi ile hayatını birleştireceğine alamet etmektedir.

Rüyada müdürle kucaklaşmak dışarıda yemek yemeye ve eğlenmeye fırsat bulacağına ve böylece hayatın kendisi için çok daha keyifli hale geleceğine, malını, parasını ve işini kaybedeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada müdürle tartışmak refah düzeyinin hiçbir zaman azalmayacağına, dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments