Rüyada genc kızı hamile görmek

Rüyada genc kızı hamile görmek karanlık ve zor geçen bir dönemin sona ereceğine, bahtının ve geleceğinin de parlak olacağına, helal kazanç elde edileceğine, sürekli bazı aksiliklerle karşılaşılacağına, sorunlarından, sıkıntılarından, kararsızlığından, karamsarlığından ve umutsuzluğundan da kurtulacağına, sevdiği bazı kişiler ile çok rahat edeceği ve büyük kazanç elde edeceği bir işe gireceğine, kendisini üzen kişiler ile arasının açılacağına ve ters gitmekte olan her şeyin normale döneceğine, ferahlayacağına, hafifleyeceğine tabir olunur.

Rüyada genc kızı hamile gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin tipik davranış modellerinin dışında tavırlar geliştirmesi sizi şaşırtabilir.

Rüyada genc kızı hamile görmek bir sebeple daha dikkatli ve hızlı olunması gerektiğine, aksi takdirde maddi ve manevi açıdan epey zarara uğranacağına, ekmeğini daha kolay şekilde kazanacağına yorulur.

Rüyada genç bir kızı hamile görmek kendisine hayır getirmeyecek işlere gireceğine ve hayırsız insanlara takılacağına, şansızlığın kırılacağına delalettir.

Rüyada genç bir kızı dudağından öpmek uzun zamandan beri işe yaramadığı ve kullanılmadığı düşünülen bir eşyanın elden çıkarılacağına, allah’ın izniyle de istediği noktaya ulaşacağına delalet eder.

Rüyada genc kızı öpmek her zaman akıllıca hamleler yaparak başarısının önündeki engelleri tek tek temizleyeceğine, iş konusunda yeni yatırımlar yapılacağına işarettir.

Rüyada genç bir kızı görmek bazı kişilerle aralarında büyük anlaşmazlıklar yaşanacağına, sırta kambur olan bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına işaret etmektedir.

Rüyada bekar kızı hamile görmek hedeflerin gerçekleşeceğine, sıkıntıların sona ereceğine, üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına, sürpriz olayların meydana geleceğine tabir edilir ve rüya sahibinin derdinin, kederinin dağılacağına delalet eder.

Rüyada bir kızı hamile olarak görmek gelişiminin hız kazanacağına, prestij sahibi olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada bekar bir kızı hamile olarak görmek elde bulunan maddi ve manevi kaynakların kısa süre içinde tükeneceğine, kendisine yetecek ve özel yaşamına da zaman ayıracak kadar çalışma kararı alacağına delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments