Rüyada gemiyi karada görmek

Rüyada gemiyi karada görmek yardım edilen insanlardan hayır duaları alacağına, tüm söylemesi gerekenleri söyleyeceğine, yaşamının uzun olacağına, iş hayatı içerisinde insanlara vefa gösterileceğine, hem de iş hayatına yansıyacağına, üst bir mevkiye ve zenginliğe götüreceğine, aile değerlerine sahip çıkacak, çalışkan ve dürüst evlatlar yetiştirileceğine, İslam inancına uygun şekilde yaşamak için işini değiştireceğine tabir olunur.

Rüyada gemiyi karada gördüyseniz:

  • İnsanları kendinizden uzaklaştırmak yerine, zarafetinizi koruyarak kendi tarafınıza çekmeye çalışmalısınız.

Rüyada gemiyi karada görmek üzüleceğine, moralsiz ve düşünceli olacağına, istenmediğiniz bir yere gitmeye rivayet etmektedir.

Rüyada gemiyi karada yürütmek güzelliğin kısacası yaşamın tadını çıkaracağına, pek çok kişinin hayatını kurtaracağına rivayet eder.

Rüyada gemiyi batırmak huzursuzluk ve endişe gibi durumların ortadan kalkacağına, bunlardan istediği ve beklediği karı elde etmeyi başaracağına yorulur.

Rüyada gemiyi kullanmak eşi ile dargın olmanın üzüntüsü ile rüyayı gören kişinin kendisini başka işlere vereceğine ancak hiçbir şekilde verimli olamayacağına, çevresindeki kişilerden yana hayırsızlık göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada tekneyle karada gitmek yakın bir zaman içinde çok başarılı işlere imza atacağına, bolluğa kavuşacağına delalet eder.

Rüyada karada gemi görmek dedikoduların hat safhaya ulaşacağına, kişinin hayatında eksik olanları tespit ederek tamamlayacağına tabir olunur.

Rüyada karada köpekbalığı görmek rüya sahibinin de gerek eğitim hayatı için gerekse de iş hayatı için kendisine çok büyük yardımlarda bulunacağına, emek ve değer verdiği kişilerden nankörlük ve vefasızlık göreceğine, iftiraya ve haksızlığa uğrayacağına işaret etmektedir.

Rüyada gemiyi tamir etmek bir sebeple çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, kendisini üzen ve sıkan şeylerden kurtulacağına, yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine rivayet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments