Rüyada gemi hediye etmek

Rüyada gemi hediye etmek güzel gelişmeler yaşanacağına, gücünü ve iyi izlenimini de kaybedeceğine, maddi zarara uğrayacağına, gelir kaybedeceğine, ne yapılırsa yapılsın işin başında durulmadığı için bir türlü sonuç vermeyeceğine, yakın bir dostla ters düşüleceğine ve talihsiz bir kaza yaşanacağına, iş hayatında yeni çalışmalar ve atılımlar yapılacağına, öfkeli hareketlerde bulunacağına, en yüksek makamlara oturacağına, meslek hayatında imza ve söz yetkisine sahip kimse konumuna geleceğine, problemli durumlardan birinin çözüleceğine alamet eder.

Rüyada gemi hediye etmek gördüyseniz:

  • Bazı fikirlerinizi yakınlarınızla paylaşmanın faydasını görebilirsiniz.

Rüyada gemi hediye etmek hayırlı fırsatlar yakalayacağına böylece coşku, neşe ve sevinç içinde olacağına, kendini çok iyi ve mutlu hissedeceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zamanda kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada gemi hediye almak ancak rüya sahibinin, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine, hiç istemediği halde zor bir işin altına gireceğine, ancak işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine, bu sayede birçok kişinin takdirinin kazanılacağına inanılır.

Rüyada gemi kurtarmak afiyette olacağına, ağız tadına, sağlığına, huzura ve mutluluğa kavuşacağına, kendisine çok daha büyük bir mevki edindirecek başarılar alacağına, kariyerinde ilerlemeye kaydedeceğine, yoksul ve muhtaç insanların hakkına göz dikeceğine yorulur.

Rüyada gemi yüklemek çok güzel ve iyi insanlar ile çalışıp işlerinde büyük başarılar kazanacağına, kişinin her zaman sosyal biri olacağına, girdiği ortamlarda da hep ilgi odağı haline geleceğine delalet eder.

Rüyada gemi devrilmesi görmek iş alanını genişletip ün sahibi bir iş adamı olacağına, güzel fırsatların elde edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada derede gemi görmek birçok yeni bağlantı kurulacağına, herkesi doğru yola çağıracağına ve dünya hayatı ile ilgili herşeyden vazgeçeceğine işarettir.

Rüyada deniz gemi görmek hem iş, hem de turistik açıdan keyif dolu günler geçireceğine, sorunsuz, sakin ve huzurlu günler geçireceğine, rahatının, konforunun ve lüksünün de baki kalacağına tabir olunur.

Rüyada gemi kaptanı görmek uzun bir süre boyunca kendisine gelemeyeceğine ve insanlardan uzak bir yaşam sürmeye başlayacağına, hayatına bereketin ve bolluğun geleceğine delalet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments