Rüyada gelinlik ölçüsü vermek

Rüyada gelinlik ölçüsü vermek ahiret hayatı için güzel hareketlerde bulunacağına, yaşanan sorunların ortadan kalkacağına, sorunların ve umutsuzluğun geride kalacağına, bereketli ve rahat bir hayat yaşanacağına, yakın zaman içinde huzurlu bir döneme girileceğine, maddi konuların çözüme kavuşacağına, sevilen bir kişinin işlerinde gereken desteğin verileceğine, üzüntülerin son bulacağına, iyilik ve güzellik getirecek işlere girileceğine, hem kendisi için hem insanlar için çok büyük fedakârlıklar yapacağına yorulur.

Rüyada gelinlik ölçüsü vermek gördüyseniz:

  • Verilen tavsiyeler hoşunuza gitmeyebilir.

Rüyada gelinlik ölçüsü vermek evlilerin eşleri ile her günlerinin neşe ve keyif içinde geçeceğine, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine ve kendisini hiç de iyi hissetmeyeceği bazı durumlar ile karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada beden ölçüsü almak kendini her konuda geliştireceğine ve hayatında kendisi için dönüm noktası sayılacak kararlar alacağına, sıkıntıların ve zorlukların hayırlı bir hale geleceğine inanılır.

Rüyada yüzük ölçüsü almak ahlakını ve iyi niyetini bozmadan hareket edeceğine, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine alamet eder.

Rüyada kapı ölçüsü almak bunun sonucunda da pişman olup, tövbe edeceğine, yaşanan durumun araştırılması sayesinde bu durumun düzeltileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada boy ölçüsü almak allah’ın emrettiklerine bağlı kalacağına, işlerine gösterdiği ilgi ve özenin azalacağına bu nedenle de başarısının düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada pantolon ölçüsü almak bir sıkıntıya girmeye, borçların en düzgün şekilde ödeneceğine yorulur.

Rüyada perde ölçüsü almak götürüsünün, getirisinden daha fazla olacağına, aile bireyleri arasında istenmeyen tartışmalar ve sorunlar çıkacağına alamet eder.

Rüyada elbise ölçüsü almak gülen yüzünün solacağına, hayatının ve işlerinin alabora olacağına, hayallerinin söneceğine, dünya malı elde edeceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments