Rüyada gelinlik dükkanı görmek

Rüyada gelinlik dükkanı görmek işini kaybedeceğine ve ekmeğinden olacağına, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına ve güzel bir insan haline geleceğine, bir sebeple rüyalarının da günden güne daha karanlık ve kasvetli bir hal alacağına, sevdiği insanların olacağına, hiç sıkıntı çekilmeden rahata erileceğine, iş güç konusunda birçok karar verileceğine, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, güzel bir yola çıkılacağına, kötü günlerinde veya sıkıntılarında gözünü kapatıp bu insanlara rahatlıkla güvenerek hareket edeceğine, zamanla daha çok para elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada gelinlik dükkanı gördüyseniz:

  • Direnmek gücünüzü zayıflabilir.

Rüyada gelinlik dükkanı görmek çok hayırlı işlere atılacağına ve yaptığı işlerde her zaman çok büyük başarılar göstereceğine, aile hayatında da kötü günlerin yaşanacağına ancak verilecek doğru kararlar ve sevilen kişilerin destekleri sayesinde bu durumun sona ereceğine delalet eder.

Rüyada dükkanı soyulmak işsizse iyi koşullarda bir iş sahibi olacağına, üzüleceğine ve kayıplar yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada ip dükkanı görmek kendisini bu topluluğa yakın göreceğine, huzursuzluk ve endişe gibi durumların ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Rüyada dükkanı görmek tasarruf yapan bir kimse olduğuna ve parça parça mal alınacağına, canının sağ olacağına, malının ve parasının kendisi için fazlaca yerinde olacağına ve huzurlu bir yaşam süreceğine delalettir.

Rüyada dükkanı büyütmek uğranılan zararların telafi edileceğine, sıkıntılarından kurtulacağına inanılır.

Rüyada terzi dükkanı açmak gönülden arzuladıklarının da hayırlısıyla kendisine nasip edileceğine, işlerin bu sayede çok güzel bir hal alacağına alamet etmektedir.

Rüyada dükkanı açık görmek hayatın yoluna gireceğine, ticaretin değer ve hız kazanacağına, bahtın açılacağına tabir olunur.

Rüyada dükkanı kiraya vermek eş, dost ya da akrabalardan birinin yapacağı bir hatanın telafi edilmesi için bazı adımlar atılacağına, yaşayacağı tatsız ama önemsiz bir olayla karşı karşıya kalacağına bu durumda daha ziyade kendisiyle uğraşacağına tabir olunur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments