Rüyada gelin eşyası görmek

Rüyada gelin eşyası görmek ferahlığa ve çok büyük bir bolluğa çıkılacağına, kendisini yalnız hissettiğinde yanında kimseyi bulamayacağına, işlerde istediği verimi ve bereketi yakalayamayacağına, çok kısmetsiz ve şanssız bir dönem geçireceğine, partneri ile çok zararlı bir ortama gireceğine, elin bollaşacağına, günahtan, ayıptan, fenalıktan, kötülükten, art niyetten, haramdan ve zinadan uzak duracağına, allah’ın mubah kıldıklarına meyil edeceğine, büyük sorumluluklar alacağı bir mevkiye yükseleceğine, hayır dualarına nail olacağına delalettir.

Rüyada gelin eşyası gördüyseniz:

  • Bazı kişilere yaptıkları hesapların yanlışlığını veya ne kadar mantıksız planlar yaptıklarını yüksek sesle dile getirmek niyetinde olabilirsiniz.

Rüyada gelin eşyası görmek evindeki bereketin ve işindeki verimin eksileceğine, rahatının kaçacağına, sağlık sorunları ile geçecek bir döneme girileceğine delalettir.

Rüyada ev eşyası toplamak yaşamının çalkantı, gürültü patırtı ve huzursuzluk içinde geçeceğine, toplu para gelmesi sayesinde kendi işini açacağına tabir olunur.

Rüyada ev eşyası yüklemek tüm planların zamanında neticeleneceğine, çok sevinçli haberlerle günden güne daha da mutlu olunacağına delalet eder.

Rüyada ev eşyası dizmek içine düşeceği sıkıntılardan kurtulması ve rahat bir nefes alması için destek olacağına, kendisiyle ilgili olmayan işlerin kendisine mal edilmesine ve bu nedenle de çok gergin günler geçireceğine yorulur.

Rüyada süs eşyası yapmak başarılarının ve mutluluğunun da daim olacağına, yapması gereken şeyleri oturup karar vermesi ve bir plan yapması gerektiğine eğer bu şekilde hareket ederse içinde bulunduğu durumdan rahatlıkla kurtulacağına ve çok zor zamanlar geçirdikten sonra düze çıkılacağına ve kazanç elde edileceğine alamet eder.

Rüyada beyaz ev eşyası görmek iyi huylar edineceğine, sevineceğine işaret eder.

Rüyada çeyiz eşyası görmek aile bireyleri arasında zaman zaman başgösteren tartışmaların kısa süre içinde sona ereceğine, geçiminin de daha rahat bir hale geleceğine alamet eder.

Rüyada ziynet eşyası bulmak geçiminin zor hale geleceğine, kendisine rızık ve kazanç getiren kapıların hiç kapanmayacağına alamet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments