Rüyada gelin almaya gittiğini görmek

Rüyada gelin almaya gittiğini görmek dinde tartışmaya, ümidini kestiği bir şeyin gerçekleşmesine, verdiği  kararların hatalara sebep olacağına, küslüklerin, kırgınlıkların ve anlaşmazlıkların da biteceğine, akrabayla araya mesafe konulacağına, ağız tadını bozacak ve arkadaşlar arasında büyük bir tartışmaya sebep olacak bir işe evet denileceğine, yapılan hatalar yüzünden elde bulunan fırsatların teker teker uçup gideceğine ve para kazanmak için verilen mücadelenin fiyaskoyla sonuçlanacağına, uzun bir süre bu durumla uğraşacağına, sorunların biteceğine, üzüntülü günlerin  sona ereceğine, sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, evlat sahibi olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada gelin almaya gittiğini gördüyseniz:

  • Kendinize hakim olmayı başarabilirseniz, aslında son dakika değişikliklerinin faydasını görebilirsiniz.

Rüyada gelin almaya gittiğini görmek tüm yaşamını donanımlı kimse haline gelmek için harcamaktan geri durmayacağına, büyük bir şansın elden kaçırılacağına işarettir.

Rüyada gelin almaya gelmek kendisini allah’a yakın hissedeceğine ve kafasını yastığa rahat koyacağına, büyük sıkıntılar yaşanacağına ve üzüntülü durumlara düşüleceğine yorulur.

Rüyada gelin almaya gitmek çok zor durumlara düşeceğine, attığı her adımda zarara uğrayacağına, sıkıntıların yakın zamanda gelecek bir aile büyüğü sayesinde aşılacağına delalet eder.

Rüyada gelin gittiğini görmek güzel başlayan çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine, mali olarak birkaç ay boyunca dara düşüleceğine tabir olunur.

Rüyada ilaç almaya gitmek sevdiği kişiler ile hayatında unutamayacağı şeyler yaşayacağına, tövbe etmeye ya da İslamla şereflenmeye alamet etmektedir.

Rüyada araba almaya gitmek hayırlı kazanç kapılarının açılacağına, maddi ve manevi açıdan zarara uğranılacağına işaret eder.

Rüyada para almaya gitmek ihtiyaçlarını karşılayamayacağına ve deyim yerindeyse ele güne muhtaç durumlara düşeceğine, geçiminin daha kolay hale geleceğine, çektiği sıkıntıların son bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada telefon almaya gitmek hayırlı, kişiyi çok seven ve ömür boyu üzerine titreyen bir kısmetle karşılaşıp, herkesin hayranlık duyacağı bir düğünle dünya evine girileceğine, kendisine daha uygun bir hayat kuracağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments