Rüyada frenk inciri görmek

Rüyada frenk inciri görmek başarılı birçok çalışmaya ve projeye imza atılacağına, rızkının kesileceğine, sahip olduklarının eksileceğine, sevinçli haberlerin geride kalacağına ve üzüntülü bir ruh haline bürünüleceğine, başka işlere girmek için fırsat yaratılacağına, hayati tehlike içeren bu kazadan sonra işlerin aksayacağına, yaşamının bir inişli bir de çıkışlı hale geleceğine, her daim temkinli olacağına alamet etmektedir.

Rüyada frenk inciri gördüyseniz:

  • Bazı şeyleri farklı şekilde ele almaktan korkmamalısınız.

Rüyada frenk inciri görmek size ait olan bir mülkün elinizden çıkabileceğine, pek çok felaketten yara bere almadan ve sağ salim bir şekilde kurtulacağına işaret eder.

Rüyada frenk yemişi yemek dinç kalacağına, dinamik olacağına ve hayatının da uzun süreceğine, dünya malının çoğalacağına alamet eder.

Rüyada papuç inciri görmek bazı durumlarda da ağırdan alması nedeniyle önemli fırsatları kaçıracağına, iş dünyasının önde gelen kişilerinden biri olunacağına, sevilen bir kişi olunması sayesinde her zaman insanların desteğine mazhar olunacağına ve zor zamanlar geçiren bir akrabaya yardım edileceğine yorulur.

Rüyada frenk üzümü görmek yapılan tartışmaların ve sıkıntıların son bulacağına, bunun yanında işe gitmek dışında yaşamını hareketlendirmek ve biraz da hayatın güzelliklerinin tadına varmak için bir şeyler yapmaya yöneleceğine inanılır.

Rüyada inciri dalından koparmak dertlerin bitip huzura erileceğine, akıl hocası olan birinden iş konusunda çok büyük yardım alınacağına, hayırlı ve sevinçli olaylar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada frenk üzümü yemek medet umduğu kapıların yüzüne kapanacağına ve rüya sahibinin güvendiklerinden yana hayırsızlık ve nankörlük göreceğine, daha dirayetli ve daha güçlü olarak hayata daha sıkı sarılacağına işaret etmektedir.

Rüyada pabuç inciri görmek yakın bir arkadaşa iş imkanı sağlanacağına, eğitimle ilgili olarak çok büyük bir karar verileceğine, aralarındaki ağız tadının bozulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hint inciri görmek başarılarının artacağına böylece hayatının çok daha güzel ve keyifli bir hale geleceğine, bereketli işler yapacağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments