Rüyada fisto görmek

Rüyada fisto görmek kısa vadede büyük prestij sahibi olunacağına ve ele birçok fırsat geçirileceğine, bolluk ve bereket dolu bir dönem yaşanacağına, kaçırılan fırsatların birçok kişi ile girilen yeni bir iş sayesinde tekrar kazanılacağına, ana baba dualarının alınacağına, iş sahibi olunacağına, hane içindeki tartışmaların bitirileceğine, bunları çözümlemek için bir hayli alın teri dökeceğine, başını borçlardan kaldıramayacağına, her iki konuda da gönlünden geçenlerin allah tarafından kendisine nasip edileceğine, ancak sabırlı olunması ve doğru adımların atılması sayesinde bu sorunun tersine çevrileceğine, zor gününde kendisine uzanacak bir dost eline sarılacağına, kısmetsizlik yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada fisto gördüyseniz:

  • Elinize geçecek bazı bilgileri veya haberleri mevcut durumu, kariyerinizi veya hayatınızı geliştirmek için kullanabilirsiniz.

Rüyada fisto görmek kişinin işlerini büyütüp geliştireceğine ve devlet nazarında da hatırı sayılır işler yapacağına, kendisine çok daha fazla yetki verileceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments