Rüyada fiğ tarlası görmek

Rüyada fiğ tarlası görmek eline geçen gelirin de çoğalacağına, kimseye borçlanmayacağına bilakis sahip olacağı bolluğu çevresindekilerle de paylaşacak kadar kazanacağına ve ticarette önemli bir kimlik kazanarak, garanti olacak bir yer edineceğine, çok iyi bir kazanç elde edeceğine, ailesi ile mutlu olacağına, zararlarını alacağı destek sayesinde ortadan kaldıracağına, riske atılacağına, ekonomik olarak büyük darbe alacağına, bazı sorunlar yüzünden rakiplerin ya da düşmanların sevineceğine, kendisine kalacak yüklü miktarda miras ile üzüntülerinden kurtulacağına delalet eder.

Rüyada fiğ tarlası gördüyseniz:

  • Ne yapacaksanız, düşünmeyi bırakıp harekete geçmelisiniz.

Rüyada fiğ tarlası görmek yaptığı sevapların, verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına, şansının açılacağına alamet eder.

Rüyada fiğ biçmek işinde uzmanlaşacağına, mutlu ve huzurlu hissedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada fiğ görmek hayır getirecek ve bol kazanç sağlayacak bir döneme girileceğine, haksızlık yaşanacak bir olayla karşılaşılacağına, maddi açıdan büyük zarar edileceğine yorulur.

Rüyada fiğ otu görmek duygusal ve güzel zamanlar yaşayacağına, mali olarak güçlenmesinin kendisine huzur ve güzellik de getireceğine işaret etmektedir.

Rüyada kıvırcık tarlası görmek ihanet edeceğine ve aile hayatında tartışmalara neden olacağına, alınacak kötü kararlar yüzünden yaşanan parasal sıkıntıların kısa bir süre içinde daha da artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada altın tarlası görmek meşakkate düşeceğine, geçim sorunuyla karşılaşacağına, başarılarının artacağına, hane içindeki mutluluğunun büyüyeceğine işarettir.

Rüyada yonca tarlası sulamak kendini garantiye alarak harekete edeceğine, olumsuzluklarla dolu bir dönem içinde olacağına rivayet eder.

Rüyada gündöndü tarlası görmek somun ekmek yense de hiçbir zaman şikayet etmeden yaşamanın mükafatının görüleceğine, tek başına elde ettiği bu zaferin de doyasıya keyfini yaşayacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments