Rüyada fidan ağacı görmek

Rüyada fidan ağacı görmek ancak bu riskin bertaraf edilmesi sayesinde işten büyük kazanç elde edileceğine, sorun yaratan kişilerle araya bir sınır çizileceğine, verilen emeklerin karşılığını bulacağına, hak yemeyeceğine, mal veya para konularında akrabalarla ters düşüleceğine, yıllardan beri biriktirdiği parayla edindiği tecrübeyle girdiği işi deyim yerindeyse zirveye çıkaracağına, zorlu yollardan geçerek çok başarılı bir kariyer ortaya koyacağına ve başarıları ile adından söz ettireceğine, sorunların daha kolay ve daha hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, geri plana düşeceğine, kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına ve üzüntü duyulan bir olayın düzeltileceğine işaret eder.

Rüyada fidan ağacı gördüyseniz:

  • Planlarınızı şimdilik gizli tutmanızda fayda var.

Rüyada fidan ağacı görmek anlaşmazlıkların, kinin ve nefretin son bulacağına, insanlarla muhabbetinin koyulaşacağına, ağız tadının yerine geleceğine, yakın zamanda büyük başarılar kazanacağına, mal mülk sahibi olacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine tabir olunur.

Rüyada fidan dikmek sorunlarından kurtulacağına, yakınlık duyulan bir kişiden ihanet görüleceğine yorulur.

Rüyada fidan kırmak çok iyi bir kariyer edineceğine, kendisini ona adayacağına işaret etmektedir.

Rüyada fidan sulamak kendisini kaybedeceği ve çok zor bir şekilde toparlanacağı bazı olaylar yaşayacağına ve eski ruh haline tekrar kavuşmak ve kendisini toparlamak için çok çalışacağı halde bir türlü kendisine gelemeyeceğine, sorunlu bir hayat yaşayacağına ve zarar edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kurumuş fidan görmek işlerinden belirsizlik olacağına, yaptığı işten çıkarılacağına, deyim yerindeyse sevdiği bir kişiye bir dokunup bin ah  işiteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ağaç fidan dikmek ticaretten yana kısmetlerinin çoğalacağına, böylece zor durumda kalınan ve maddi sıkıntı çekilen bir dönemin kapanacağına işaret etmektedir.

Rüyada küçük fidan dikmek maddi ve manevi olarak zor zamanlar geçireceğine, refah içinde olacağına rivayet eder.

Rüyada saksıda fidan görmek işbirliği içinde olacağına, zorlukların ve kötü günlerin aşılacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments