Rüyada felçli hastanın yürüdüğünü görmek

Rüyada felçli hastanın yürüdüğünü görmek yaşadığı kötü deneyimlerden sonra insanlar ile arasına çok büyük bir mesafe koyacağına, kazançlı bir adım atılacağına, yapılan hataların kısa bir zaman içinde telafi edileceğine, çıkış yolları bulacağına, elinin darlık içinde kalacağına, mutluluğu ve huzuru bulacağına ve şansının hayatının sonuna kadar devam edeceğine, moralinin, huzurunun, neşesinin yerine geleceğine ve yüzünden gülümsemenin hiç eksik olmayacağına, daha farklı işlerle de uğraşılmaya başlanacağına, refah düzeyinin artacağına yorulur.

Rüyada felçli hastanın yürüdüğünü gördüyseniz:

  • Kendinize karşı da dürüst olun.

Rüyada felçli hastanın yürüdüğünü görmek maddi ve manevi olarak rahat edileceğine, art niyetli ve kem gözlü kişilerle dolacağına rivayet etmektedir.

Rüyada felçli birinin yürüdüğünü görmek çok başarılı olup iş hayatında üst mevkilerde yer alacağına, uzun uğraşlar sonucunda maddi olarak büyük sıkıntı çektiği bir dönemden kısa süre içinde kurtulup zenginliğe kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada hastanın yürüdüğünü görmek rakipleriyle girdiği tartışmalardan büyük üzüntüyle çıkacağına, karşılaştığı bazı ayak oyunları yüzünden yakın bir zaman içinde işsiz kalacağına, verdiği sözleri yerine getiremeyeceğine, yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettireceğine işaret etmektedir.

Rüyada felçli hastanın iyileştiğini görmek alınan borçların geri ödenemeyeceğine, bolluk ve bereket içinde bir döneme gireceğine delalettir.

Rüyada yatalak hastanın yürüdüğünü görmek yeni bir iş konusunda yakın bir arkadaşla ortaklık kurulacağına, bir sebeple sıkıntılı durumlara düşeceğine inanılır.

Rüyada yatan hastanın yürüdüğünü görmek tam bu sorunlar bitti derken bir hastalık ile imtihan edileceğine, rüya sahibinin muradına ereceğine delalettir.

Rüyada hastanın elini öpmek ahlaksız ve kendisine güvenilemeyecek bir akrabaya, bir sebeple aile huzurunun bozulacağına tabir olunur.

Rüyada hastanın öldüğünü görmek hiç beklemediği bir kişiden büyük bir ihanet göreceğine, iyi şeyler yaşayacağına rivayet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments