Rüyada evinin satıldığını görmek

Rüyada evinin satıldığını görmek çekilen bir çilenin maddi olarak büyük bir zarar verdikten sonra sona ereceğine ve sosyal hayatta sevilen bir kişi ile yola çıkılacağına, kişinin parasını çarçur etmesi yüzünden de günden güne borçlu bir hayat süreceğine, şanssızlığın, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına, bir sebeple hem madden hem manen çok yıpranacağına, yardım etmek isteyen kişilerin yardımlarını geri çevireceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine ve mutlu olunacağına, dini vecibelerini yerine getireceğine, iş hayatını çok düzgün bir şekilde ilerleteceğine, rahat bir hayata kavuşmak ve sevdiği kişiler ile çok mutlu olmak için büyük çaba harcayacağına, ticarette başarılı olacağına işaret etmektedir.

Rüyada evinin satıldığını gördüyseniz:

  • Kendinizi ne kadar buna hazırlarsanız o kadar da üzüntünüz hafifler.

Rüyada evinin satıldığını görmek yaptığı yatırımlardan hayır görmeyeceğine, malından ve parasından olacağına, iş sahibi olup yönetici koltuğunda oturacağına, yanında çalışan insanlara hem ekmek yedireceğine yorulur.

Rüyada başkasının evinin satıldığını görmek çok iyi bir çevreye sahip olunacağına, hastalıkların kalmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada baba evinin satıldığını görmek parasal olarak iyi bir mevkiye kavuşulacağına, gerek kısa gerek uzun vadede çok iyi işler yapılacağına ve aile bireylerinin birlikte hareket etmesi sayesinde güzel günler göreceğine, böylece kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine alamet etmektedir.

Rüyada kendi evinin satıldığını görmek maddi anlamda boşluğa düşüleceğine, girdiği çalışmalardan alnının akıyla ve başarılı bir şekilde çıkacağına, sevdiği ve değer derdiği bazı kişilerden çok büyük bir ihanet göreceğine rivayet eder.

Rüyada evin satıldığını görmek şansın döneceğine ve yardım edilen kişilerden büyük hayır duaları alınacağına, yaşadığı aksiliklerin ortadan kalkacağına inanılır.

Rüyada araba satıldığını görmek sıkıntılardan kurtulup huzur bulmaya, attığı adımların pek iyi sonuçlar vermeyeceğine alamet eder.

Rüyada işyerinin satıldığını görmek ticari faaliyetlerinin artacağına, iş dünyasında büyük bir saygınlık kazanacağına, sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine, sağlık konusunda iyi haberler alınacağına ve mutlu bir ömür geçirileceğine alamet eder.

Rüyada uyuşturucu satıldığını görmek ancak daha önce kazandığı deneyimleri çok büyük bir başarı ile kullanacağına, rahatının, huzurunun, sağlığının, neşesinin ve ağız tadının yerinde olacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments