Rüyada evinde yengeç görmek

Rüyada evinde yengeç görmek sevdiği insanlar tarafından her zaman el üstünde tutulup akranlara kişilik olarak örnek gösterileceğine, kısmetli kapıların açılacağına, kazancın ikiye katlanacağına, dünya malının çoğalacağına ve rüyayı gören kişinin rahatlığa ereceğine, işlerin her geçen gün daha büyük başarı ve kazanç sağlayacağına, dileklerine ve hayallerine daha bir süre kavuşamayacağına, rahat ve huzurlu bir döneme girileceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine ve sevinç duyulacak bir haber alınacağına, her istediği şeyin gerçekleşeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok rahat bir iş hayatı geçireceğine, sıkıntılarının biteceğine, anne baba duası alacağına işaret eder.

Rüyada evinde yengeç gördüyseniz:

  • Aslında çok da istekli olmadığınız veya sezgilerinizin size onay vermedi maceralara atılıyor, imzalar atıyor veya planlara dahil oluyor olabilirsiniz.

Rüyada evinde yengeç görmek hata yapmadan düzgün ve bereketli, zengin bir hayat süreceğine, etraftaki insanlara çok büyük yardımlarda bulunulacağına alamet etmektedir.

Rüyada yengeç pişirmek hem moral hem de çareler bulacağına, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına tabir olunur.

Rüyada yengeç görmek yanına kötülük uğramayıp, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına, peşinden koştuğu bir işle ilgili olarak çok güzel gelişmeler yaşanacağına yorulur.

Rüyada yengeç kesmek çarelere ve çözümlere ulaşılamayacağına, çok kötü hissedileceğine, hayatta istediği her şeyi gerçekleştireceğine rivayet eder.

Rüyada yengeç doğurmak yükseleceğine, atılım yapacağına, aydınlık günlerin gittikçe uzaklaşacağına, zor zamanlar ve musibetler ile karşılaşılacağına, iş hayatında zararlı adımlar atılacağına, yakın zaman içinde üzüntü duyulacak bazı olaylar yaşanacağına ve parasal açıdan büyük kayıplar verileceğine işaret eder.

Rüyada konuşan yengeç görmek kurulu düzeninin devam edeceğine, parasının ve malının her geçen gün çoğalacağına, fakat her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine rivayet eder.

Rüyada yengeç yavrusu görmek yorulduğu ve sıkıldığı zamanlarda ortaya çıkan bir rahatsızlık ile uğraşmak zorunda kalacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine, sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, üzüntülerin yerini sevince bırakacağına delalet eder.

Rüyada havuzda yengeç görmek kendisine dert ettiği şeyleri atlatmayı ve unutmayı bileceğine, sıkıntıların, dertlerin ve zorlukların da biteceğine rivayet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments