Rüyada evin duvarını tamir etmek

Rüyada evin duvarını tamir etmek neredeyse kahrolacağına, müjdeli ve güzel haberler alacağına, sevineceğine, dost ve akrabaları ile mutlu olacağına, işindeki ününün de tabiri caizse alıp yürüyeceğine, eline geçen fırsatları bu sayede çok hayırlı işler için kullanacağına, ardından yeni bir işe gireceğine, kısa süre içinde engelleneceğine, atılan her adımın çok daha büyük kazançlar getireceğine, çevredeki kişilerin sorunlarının ve sıkıntılarının da çözüme kavuşturulacağına delalet etmektedir.

Rüyada evin duvarını tamir etmek gördüyseniz:

  • Yakında, romantik veya sevgi dolu ilişkiler açısından olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Rüyada evin duvarını tamir etmek çok büyük sorunlar ve sıkıntılar ile yüzleşmesi gerekeceğine, varolan sorunlarının üzerine yeni sorunların ekleneceğine, çok kötü günler geçireceğine, işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal almasından ötürü çok büyük zarara uğrayacağına alamet eder.

Rüyada evin duvarını görmek bazı konularda anlaşamadığı insanlar ile çok uzun konuşmalar sonunda orta yolun bulunacağına, en basit olayların bile büyük birer problem haline geleceğine alamet eder.

Rüyada evin duvarını rutubetli görmek yaşadığı sıkıntılarından, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına, aile hayatının gün geçtikçe daha da iyi olacağına alamet etmektedir.

Rüyada evin duvarını yıkılmış görmek sıkıntılı günler geçireceğine, eğer bu durum başarılı olursa rüya sahibi ile tanıdığı arasında çok büyük bir bağ kurulacağına inanılır.

Rüyada evin duvarını silmek güvendiği ve inandığı kişiler nedeni ile çok pişman olup, kendisine kızacağına, sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine işaret eder.

Rüyada evin duvarını yıkmak onayı alınmadan tek bir adım dahi atılamayacak kadar büyük bir rütbe elde edeceğine, sorunlu bir ilişkiye başlanacağına alamet etmektedir.

Rüyada evin duvarını ıslak görmek kişinin bu zayıf durumunun da fırsat kollayan düşmanlarının işine yarayacağına, büyük düşüneceğine yorulur.

Rüyada evin duvarını yeşil görmek çok büyük kazançlar elde ederek çok yüksek mevkilerde kendisine yer edineceğine, sosyal hayatında insanlar tarafından aranan biri olacağına, kişinin muradına ereceğine ve bol kısmet alacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments