Rüyada evin duvarından su aktığını görmek

Rüyada evin duvarından su aktığını görmek verdiği  kararların hatalara sebep olacağına, insanlarla tartışacağına, sevdiği kişilerden kötü sözler işiteceğine, engellerden kurtulacağına, yakın bir zamanda ortaya çıkan sağlık sorununun tedavi edileceğine, çocuk sahibi olunacağına, birçok kişiye yardım edeceğine, hal, hareketlerinin ve çalışmalarının beğenilip kademe kazanacağının ve üst mevkilere gelip kendisine yardımı dokunan insanlara haklarını vereceğine, hayallerinin ve umutlarının tabiri caizse suya düşeceğine, büyük firmalardan mevki ve makam içeren iş teklifleri alınacağına, huzurlu bir iş hayatı sağlanacağına ve refaha erileceğine inanılır.

Rüyada evin duvarından su aktığını gördüyseniz:

  • İnsanlardaki yeni tanışmalara karşı çekingenlik, size anlaşılmaz geliyor.

Rüyada evin duvarından su aktığını görmek kendisiyle de gururlanacağına, ikisinin de çok rahat edeceğine, çok büyük başarılar kazanacağına yorulmaktadır.

Rüyada evin duvarından su çıktığını görmek kişinin rahat edeceğine ve daha kolay bir hayata kavuşacağına, kendisini aşan sorunlarla karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada evin duvarından inmek sıkıntılardan ve sorunlardan başını kaldıramayacağına, gözünü en yukarılara dikeceğine yorulmaktadır.

Rüyada evin duvarlarından su aktığını görmek dış ticarete atılacağına, sevinçten gözyaşı dökeceğine ve sevdikleriyle beraber kutlama yapacağına işarettir.

Rüyada evin damının aktığını görmek yaşamındaki kolaylığın her daim kalıcı olacağına, iş konusunda her zaman kısmetli olunacağına inanılır.

Rüyada evin çatısının aktığını görmek maddi ve manevi açıdan çok büyük zarara uğrayacağına, onu kendisinden daha çok seveceğine işarettir.

Rüyada evin içinde su aktığını görmek işlerin günden güne daha kötü bir hal alacağına, moralinin, keyfinin kaçacağına yorulmaktadır.

Rüyada evin çatısından su aktığını görmek moralinin düzeleceğine ve ağız tadı içinde bir yaşama kavuşacağına, hayırlı ve uğurlu işlere girişileceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Betül

Selamün aleyküm.Ruyamda yatakodasina giriyorum duvarları çatlamış su alıyor yerler su olmuş korkuyorum havaya bakıyorum dışarda yağmur yağacak gri olmuş dua ediyoruz eşimle hayır olsun inşallah

Betül

Allah razı olsun