Rüyada evi yeşil badana yapmak

Rüyada evi yeşil badana yapmak başın borçlularla belaya gireceğine, oturduğu semtte bir dedikoduya maruz kalacağına ve epey zor zamanlar geçireceğine, insanlar arasında çok tanınan biri olacağına, ortaklar arasında bazı tartışmaların meydana geleceğine, yeni projeler için kaynak elde edeceğine, çok büyük mal ve mülke sahip olunacağına, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, başarısız ve mutsuz olacağına, maddi olarak güç kaybedeceği gibi manevi anlamda da çöküşe geçeceğine delalettir.

Rüyada evi yeşil badana yapmak gördüyseniz:

  • Mevcut anlaşmalarınız veya düzenlemeler iyi gitmiyorsa, eşyalarınızı koyacak yeni mekanlar bulmalı veya işlerinizi yoluna koyabilecek alternatif yollar araştırmalısınız.

Rüyada evi yeşil badana yapmak yalan ve dolanları ile onu kandıracağına, çok büyük ve geri dönülemez zararlar vereceğine, başına gelenlere takılıp kalmak, talihe kızmak yerine her zaman ne yapabileceğine yorulmaktadır.

Rüyada evi badana yaparken görmek zenginliğinin artacağına, dert edilen bazı konularda büyük aşama kaydedileceğine, sorunların çok kısa zaman içinde halledileceğine, alınan bazı kararlar doğrultusunda rüya sahibini maddi ve manevi olarak sömüren kişilerin hayatından çıkarılacağına tabir olunur.

Rüyada evi beyaz badana yapmak şansın ve istikbalin açık olduğuna, kişinin aşırı kibirli hareketlerinin faturasının çok ağır olacağına inanılır.

Rüyada evi badana yapmak huzursuzluk içinde ve sorunlu günler yaşanacağına, dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına tabir olunur.

Rüyada evi kireçle badana yapmak büyük tartışmalar yaşanacağına, başarısının ve mutluluğunun önündeki engellerin kalkacağına işarettir.

Rüyada boş evi badana yapmak kişinin ümidini kaybederek pes etme noktasına geleceğine, borçların kapanmamakla beraber her geçen gün artacağına, fakir fukaraya yardım edileceğine ve bu sayede bol bol hayır duası alınacağına tabir olunur.

Rüyada evi badana boya yapmak düzeninin, huzurunun, keyfinin ve de sağlığının bozulacağına, kazanacağı paralar sayesinde çok hayırlı işler yaparak büyük hayır duaları alacağına ve borçlarını ödeyeceğine tabir olunur.

Rüyada yeşil badana görmek canını ve malını hiçe sayacağına, sıkıntılarının çözümü için önayak olacağına, dertlerinin çözülmesinde yol göstereceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments