Rüyada eski sevgiliyi görmek

Rüyada eski sevgiliyi görmek uzun zamandan beri beklenen terfinin başka bir kişiye verileceğine. Zorluklarla boğuşulacağına, gülmekten yana bolca nasipleneceğine, sıkıntılarını ortadan kaldıracağına. Dualarının ve tövbelerinin kabul olacağına, acılarını dindireceğine, kendisine istediklerini getireceğine ve hoş sürprizler hazırlayacağına. Uzun zamandan beri kurulan hayallerin kısa süre içinde gerçekleştirileceğine, hatta eskisinden daha iyi bir hale getirileceğine. Yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına, rahata kavuşacağına, işlerinin yolunda gideceğine delalettir.

Eski sevgiliyi rüyada görmek ne demek?

  • Rüyada eski sevgiliyi görmek; bazı şeyleri farklı şekilde ele almanız veya farklı şeyler denemeniz eviniz veya ailenizle ilgili başlıklarda problemler çıkmasına neden olabilir.

Rüyada evliyken eski sevgiliyi görmek elindeki avucundaki her şeyi kaybedeceğine, işlerin çığırından çıkacağına. Sağlık sorunları ile uğraşılacak bir dönem geçirileceğine. Karşısına kalbini çarptıracak, duygularını harekete geçirecek ve kendisini değerli hissetmesine vesile olacak bir insanın çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyle konuşmak yoksul ve muhtaç insanların hakkına göz dikeceğine ve tüyü bitmemiş yetimin hakkına el uzatıp haram yemekten utanmayacağına. Kötü durumlara düşürüleceğine, karşılaşacağı bazı olaylardan ötürü kalbinin kırılacağına, kazancının eksileceğine yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgiliyle karşılaşmak hiçbir sorun yaşamayacağına, çok iyi ve dürüst birisi olduğu halde kendisine destek olacak ve yardım edecek bir kişi bile bulamayacağına. İş hayatında çok iyi bir atılım yapılacağına, birçok kişinin takdir ettiği bir kişi olunacağına ve rahata erileceğine işarettir.

Rüyada eski sevgiliyi üzgün görmek arkadaşlarıyla da görüşmediği gibi, sosyal hayatını da askıya alacağına. İş hayatında yaşanan kötü olaylar yüzünden uğranılan zararın telafi edileceğine. Sorunlarının son bulacağına, hayırlı ve çok güzel olaylar yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada eski sevgiliyi istemek alınacak destekler sayesinde sorunların çözüleceğine ve ele geçen fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına, ekonomik şartlarının iyileşeceğine, imkânlarının çoğalacağına rivayet eder.

Rüyada eski sevgiliyi hatırlamak alım zorluğu yaşamayacağına, bunun verdiği motivasyon sayesinde her zorluğun üstesinden kolaylıkla geleceğine işarettir.

Rüyada eski sevgiliyi kaçırmak sıkıntılarının ve üzüntülerinin sona ereceğine, rüyayı gören kişinin hem iş, hem de özel hayatında kısmetlerinin çoğalacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyi kovalamak karanlık geçen günlere güneş doğacağına, ağız tadının ve keyfin yerine geleceğine yorulur.

Rüyada eski sevgiliyi dövmek mesleki anlamda geriye düşüleceğine, kendinde rakiplerini ve düşmanlarını alt edecek kudreti bulacağına işarettir.

Rüyada eski sevgiliyi tartışmak şansının kötüye gideceğine, hayatında yeni bir döneme başlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyi aldatmak çaresiz insanların çaresi olacak işlere imza atacağına, anlaşmazlıkların biteceğine işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments