Rüyada eski sevgilisi için ağladığını görmek

Rüyada eski sevgilisi için ağladığını görmek sevdiği bir kişi ile girdiği büyük bir çalışma içinde çok hayırlı kişiler tanıyacağına ve bu kişiler ile büyük işler gerçekleştireceğine, sağlıklı bir kişi olmak için hem beslenmesine dikkat edeceğine hem spor yapacağına, rahatlığa erileceğine, sorunların çözüme kavuşacağına, beklentilerini ve amaçlarını yerine getireceğine, böylece kıt kanaat yaşamak zorunda olmaktan da kurtulacağına, işten ve güçten el etek çekileceğine, yaşadığı çalkantılı ve belirsiz dönemin biteceğine, uzun yıllardan beri çok uzak bir yerde oturan ve bir türlü biraraya gelme şansı bulamadığı akrabaları ile yakın bir zaman içinde bulaşacağına ve hasret gidereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgilisi için ağladığını gördüyseniz:

  • Gerçekleri araştırmanız veya gerçeklerle yüzleşmeniz daha doğru hareket etmenizi ya da kendi yararınıza anlaşmalar yapmanızı sağlayabilir.

Rüyada eski sevgilisi için ağladığını görmek kısa zaman içinde daha büyük hayallerini gerçekleştireceğine, yanlış seçimler yüzünden maddi kayıpları kadar manevi anlamda da kayıplar yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgilisi için ağlamak sorunların epey büyük sorumluluklar getireceğine, zorlu bir dönemecin kolayca geçileceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevgilisi için kavga etmek yeni insanlar ve yeni ülkeler görülüp gezileceğine, rahatının ve huzurunun da yerine geleceğine yorulur.

Rüyada eski sevgilisi tarafından aldatılmak keyfini ve rahatını yerine getirecek hayırlı gelişmelerin meydana geleceğine, başarılı ve çok büyük kazanç elde edileceğine rivayet eder.

Rüyada başkası için ağladığını görmek hafifleyeceğine, şifa, mutluluk ve huzur bulacağına, bazı konularda konuşulacağına alamet eder.

Rüyada sevgilin için ağladığını görmek yapılan planların, programların ve projelerin tutmayacağına, başarıya ve hayallere giden yolların kapanacağına, verimin, bolluğun ve bereketin düşeceğine, kinin ve düşmanlığın giderileceğine inanılır.

Rüyada eski sevgilisi tarafından kaçırılmak sevdiği kişilerle arasının açılacağına, istemeden ortak olduğu bazı olaylar yüzünden neşesinin kaçacağına ve uzun zamandan beri kafasını taktığı bir durumdan ötürü zarar edeceğine, yapılan hatanın düzeltilmesi için çok uğraşılmasına rağmen bir türlü düzelmeyeceğine alamet eder.

Rüyada sevgilisi için ağlamak bilindik bir kişinin sebep olduğu sıkıntılardan ötürü  çok zor bir duruma düşüleceğine, sıfırdan aldığı bir işi en tepeye çıkartacağına ve bu sayede iş hayatında çok büyük firmaların dikkatini çekeceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments