Rüyada eski evde oturduğunu görmek

Rüyada eski evde oturduğunu görmek başın borçlularla belaya gireceğine, neredeyse mahkemelik olunacağına, sıkıntıya düşenlerin yanında olacağına, hayırlı bir şekilde başlamış olan bir işin kötü bir şekilde süreceğine, çalıştığı işyerinin üst yöneticileri tarafından çok iyi bir mevkiye getirileceğine ve bu sayede daha üst mevkilere çıkma şansı yakalayacağına, sıkıntılara neden olacağına, hayallerine kavuşacağına, mutlu olacağına, rahat bir hayat süreceğine, işlerinin çok iyi bir kişi ile tanışması sayesinde mutlu bir şekilde devam edeceğine, sorun olarak canını sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde büyük bir sabır göstermesi sayesinde ortadan kalkacağına, bir sebeple çok üzüntü duyulacağına, verilen emeklerin boşa gideceğine inanılır.

Rüyada eski evde oturduğunu gördüyseniz:

  • Sosyal konumunuzu zorluyorsunuz.

Rüyada eski evde oturduğunu görmek tüm maddi ve manevi sorunların ereceğine ve aile hayatında çok güzel günler yaşanacağına, en ufak hatasını bile erkenden fark ederek önlem alacağına işarettir.

Rüyada eski evinde oturduğunu görmek yaşadıklarının kendisini çok mutsuz edeceğine ve strese girmesine neden olacağına, projelerin gereken ilgiyi görmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin oturduğunu görmek hayata karşı zayıf davranmayacağına, karşısına aksi, hileli, fesat kimselerin çıkacağına inanılır.

Rüyada büyük bir evde oturduğunu görmek bir sebeple sıkıntılı bir döneme gireceğine, melanetin, uğursuzluğun, kısmetsizliğin ve şanssızlığın uzaklaşacağına rivayet eder.

Rüyada eski evde yaşamak gün geçtikçe daha zor zamanlara girileceğine, kişisel ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebileceğine ve ailesini en iyi şekilde geçindirmeyi başaracağına tabir olunur.

Rüyada evde eski eşya görmek huzurlu bir hayat için gereken şeylere sahip olduktan sonra kendisine uygun bir kısmet bulmaya çalışacağına, rüya sahibinin evli olması durumunda da evlat sahibi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada eski evde banyo yapmak son zamanlarda kötü giden her şeyin düzeleceğine, dertlerin son bulacağına, yaptığı çalışmalar ile insanlar arasında çok saygın bir yere kavuşacağına delalettir.

Rüyada eski bir evde fare görmek bunun için uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu gelmesini bekleyeceğine, bu haberi aldıktan sonra sevdiği kişilerden biri ile işe başlayacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda kurtulacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments