Rüyada eski bir gelinlik giymek

Rüyada eski bir gelinlik giymek yarar sağlayanların ise çok küçük bir kazanç getireceğine, bu kazanılanların rüyayı gören kişinin ihtiyaçlarını karşılamayacağına, yakın zamanda olmasa bile ilerleyen zamanlarda büyük başarılar kazanacağına ve hiç olmadığı kadar mutlu olacağı ve ferahlığa çıkacağı bir döneme gireceğine, elde etmek istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, arka arkaya pek çok aksilik ve zorluk ile karşılaşacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların bertaraf edileceğine, kazancın yapılacak tercihler sayesinde iki katına çıkacağına, iş hayatında rakip olduğu kişileri girecekleri rekabette yenilgiye uğratacağına, işlerin bir müddet durma noktasına geleceğine, yaşanan ailevi sorunların en kısa zamanda çözüleceğine inanılır.

Rüyada eski bir gelinlik giymek gördüyseniz:

  • Hissi güçlükler ile mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz yani bazı olaylar başınıza bela açabilir dikkatli olmalısınız.

Rüyada eski bir gelinlik giymek işlerinin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, zarar edeceği bir işe girmek zorunda kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski gelinlik giymek iş dünyasında çok büyük bir prestij yakalayacağına, başarıları ve kişiliği ile adından söz ettireceğine, hayattan elini eteğini çekeceğine ve mutsuz olacağına rivayet eder.

Rüyada bir sürü gelinlik görmek elde edilecek menfaatlere, ancak herhangi bir sorun yaşamadan bu durumdan kurtulacağına inanılır.

Rüyada çok güzel bir gelinlik giymek dostlarının ve yakın çevresinin her zaman güvenilir olacağına, rüya sahibinin sırtının asla yere gelmeyeceğine, çok büyük mutluluklar yaşanacağına, uzun zamandan beri devam edem sorunların sona ereceğine inanılır.

Rüyada bir yakının gelinlik giydiğini görmek sıkıntıların son bulacağına, işlerin yoluna gireceğine, yaşamınızın büsbütün farklılaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada evli bir kadının gelinlik giydiğini görmek inancı kuvvetli kimselerle ahbaplık edeceğine, günden güne kazancının artacağına, kendisini çok daha iyi hissedeceğine işarettir.

Rüyada yaşlı bir kadının gelinlik giydiğini görmek bir anda sorunların gün ışığına çıkacağına, çıkılacak olan bir yoldan yenilmiş olarak dönüleceğine, hane içinde kavgalara ve tartışmalara tanık olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada genç bir kızın gelinlik giydiğini görmek insanlarla arasının iyi olacağına, hayırlı ve güzel işler yapacağına ve insanlar arasında saygın kimse haline geleceğine, atılacak adımın ardından herkesin tanıdığı ve çok sevdiği bir kişi olunacağına, ele geçen kazancın günden güne daha da artacağına, zor zamanların geride kalacağına, ortaya konulan başarılı projeler sayesinde yüksek bir mevkiye terfi edileceğine yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments