Rüyada eşinin karısını görmek

Rüyada eşinin karısını görmek üzülmesine neden olacak haberler alacağına ve olaylar yaşayacağına, terfi alamayacağına, büyük emelleri olsa da eline geçecek paraların ancak günü kurtaracak kadar az olacağına fakat rızkının da hiçbir zaman kesilmeyeceğine, istediklerini elde edeceğine, karşılaşılan kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon sağlayacağına ve sorunların aşılması konusunda yardım edeceğine, hem neşeyi hem de keyfi tadacağına, yaşanan bir sağlık sorununun şifa bulacağına, güzel davetler alacağına yorulmaktadır.

Rüyada eşinin karısını gördüyseniz:

  • Üzerinize gelen kişilere aynı hızla cevap vermeniz olayların büyümesine neden olabilir.

Rüyada eşinin karısını görmek hatasını görmesine yardımcı olan ebeveynleri sayesinde gelecekteki hayatında rahat edeceğine, yaşamın kolaylaşacağına inanılır.

Rüyada eski eşinin karısını görmek geçim derdinin sona ereceğine, karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına, hayatınızın neşe dolacağına yorulur.

Rüyada eşinin eski karısını görmek rahatının yerine geleceğine ve psikolojisinin yaşadığı güzel olaylar sayesinde daha iyi olacağına, mevki makam sahibi olunacağına işaret eder.

Rüyada eşinin karısını aldattığını görmek sorunlu bir durumla karşılaşacağına, her daim bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine inanılır.

Rüyada karısını kovmak gürültüden ve patırtıdan uzak yaşayacağına, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada karısını kaçırmak anne babanın bu sayede mutlu olacağına, başarısının azalacağına işarettir.

Rüyada karısını boşamak doğruyu ve doğru olan insanları terk edeceğine, her işinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına inanılır.

Rüyada karısını tokatlamak hayırlı bir kısmetle dünya evine girileceğine, çok büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere gelineceğine rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments