Rüyada eşini üzgün görmek

Rüyada eşini üzgün görmek gelecekle ilgili olarak verilecek kararların hayat içerisinde çok büyük bir etki yaratacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, yüklü miktarda kazanç ede edeceğine, kötü kişilerin ve paragözlü insanların hayattan uzaklaştırılacağına, sıkıntıların ve dertlerin silinip gideceğine, dolayısıyla geleceğine, yüreğine su serpecek çok sevinçli haberler alacağına, kendisine zarar verecek işlere girmeyeceğine, kendini yiyip bitireceğine, çok üzüntülü olaylar içinde kalacağına işaret eder.

Rüyada eşini üzgün gördüyseniz:

  • Maddi içerikli konularda parayla ilgili bazı soru işaretleriniz olabilir.

Rüyada eşini üzgün görmek çok güzel şeyler ile karşılaşıp yeni yerlere gidip yeni işlere gireceğine ve çok daha huzurlu bir insan olacağına, ayağının tökezlemeyeceğine işarettir.

Rüyada eski eşini üzgün görmek iyi kalpli, efendi ve güleryüzlü oluşu sayesinde de çevresindeki herkes tarafından çok sevileceğine, parasal sıkıntılarının deyim yerindeyse artık boyunu aşacağına alamet eder.

Rüyada üzgün olmak iş hayatının stresinden kısa süreli de olsa uzaklaşılacağına, bir sebeple çok büyük sorunlarla karşılaşacağına, bu sıkıntıların aile hayatına yansıması ile çok kötü olaylar yaşanacağına, aile içinde sürekli tartışmaların ve kavgaların baş göstereceğine işaret eder.

Rüyada üzgün görmek böylesine güzel gelişmelerle karşılaşacağına, bolluk ve bereket dolu bir dönem yaşanacağına, kaçırılan fırsatların birçok kişi ile girilen yeni bir iş sayesinde tekrar kazanılacağına, ana baba dualarının alınacağına, iş sahibi olunacağına, hane içindeki tartışmaların bitirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevgiliye üzgün görmek iş hayatının daha kolay ve güzel olacağına, uğursuz, arsız ve yüzsüz kişilerle karşılaşılacağına işarettir.

Rüyada kayınvalideyi üzgün görmek sadece toplumda gözden düşmekle kalmayacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada iş arkadaşını üzgün görmek evlendikten sonra çok mutlu olunacağına, ortaklardan birinin yapacağı hatalar yüzünden iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına işarettir.

Rüyada kızını üzgün görmek kötü kişilerin şerrine denk geleceğine, kem gözlü insanların da nazarına uğrayacağına, kendi işini kurmak için adım atacağına ve azmi ve gayreti ile etrafındaki insanlar tarafından başka kişiler için örnek gösterileceğine rivayet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Şehriban

Rüyamda odamda 3yabanci erkek görüyordum eşimle beraber salonda onlara bakıyorduk sigara içiyorlardı eşim üzgündü

Şehriban

Allah razı olsun