Rüyada erkek çocuğa kına yakmak

Rüyada erkek çocuğa kına yakmak işine ve ailesine dört elle sarılacağına, canla başla çalışacağına, başarılı olacağına, kazanç elde edeceğine, ters giden işlerin normale döneceğine, uğranılan zararların telafi edileceğine, çok uzun bir zamandan beri beklenen hayırlı haberlerin en sonunda geleceğine, çok daha hayırlı ve güzel bir iş hayatına sahip olunacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, bu kısmetin yeni bir kapı açacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma geleceğine, yarıda kalan işlerini tamamlayacağına, ruhsal olarak çok büyük bir çöküş yaşayacağına ancak daha sonra yaşanacak güzel gelişmeler sayesinde çok iyi bir duruma geçeceğine, endişeli bekleyişlerin hayırlı biteceğine, bazı sorunlar yüzünden rakiplerin ya da düşmanların sevineceğine, maddi olarak çok zarar edileceğine ve kardeşler arasında bir tartışma yaşanacağına, uzun zamandan beri kazanmadığı kadar büyük bir kazanç elde edeceğine yorulur.

Rüyada erkek çocuğa kına yakmak gördüyseniz:

  • Her şey için ayrı zaman ayırmanızda fayda var.

Rüyada erkek çocuğa kına yakmak kötü halden iyi hale geçeceğine, alacağı hayırlı haberler ile çok mutlu olacağına delalet etmektedir.

Rüyada erkek çocuğa sarılmak hayırlı kişiler ile çıkılan bir yolda çok güzel işlere imza atılacağına, onları okula göndereceğine alamet eder.

Rüyada erkek çocuğa süt içirmek var olan borçların kapatılıp zararların giderileceğine, rüyayı gören kişinin hanesine büyük bir bereket getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada bir erkek çocuğa sarılmak telaşlı günler yaşansa da kişinin keyfinin yerinde olacağına, adımlarını daha sağlam atacağına inanılır.

Rüyada erkek çocuğa yemek yedirmek işinden çıkarılacağına, ruhsal olarak çok büyük bir çöküş yaşayacağına ancak daha sonra yaşanacak güzel gelişmeler sayesinde çok iyi bir duruma geçeceğine, örneğin; evlenip bekâr hayatından elini eteğini çekeceğine yorulmaktadır.

Rüyada erkek çocuğa altın takmak aynı zamanda da özel hayatında sürpriz gelişmelerin olacağına, bazı sorunların uzun zaman boyunca devam edeceğine, işlerin çok kısmetsiz ve bereketsiz olacağına işaret etmektedir.

Rüyada erkek çocuğa ekmek vermek yapacağı bazı çalışmalar sayesinde hiç olmadığı kadar iyi çalışmalar gerçekleştireceğine, yanlış yönde kararlar verileceğine, dertlerin günden güne artacağına alamet etmektedir.

Rüyada erkek çocuğa sahip olduğunu görmek daha sonra hayırlı bir kısmet ile evleneceğine, evlatlarından ve çevresindeki kişilerden yana hayır bulacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments