Rüyada erkek arkadaşımla telefonda konuşmak

Rüyada erkek arkadaşımla telefonda konuşmak ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine, allah’ın sevdiği kulları arasına gireceğine, rüyayı gören kişinin kendi işine sahip olacağına, çekilen sıkıntıların bu sayede sona ereceğine, rahat bir hayata sahip olunacağına, atılan her adımın çok daha büyük kazançlar getireceğine, çevredeki kişilerin sorunlarının ve sıkıntılarının da çözüme kavuşturulacağına, büyük başarılar kazanacağına, hayat içinde çok saygın bir konuma geleceğine, iyi geçiminin biteceğine, insanlarla arasının açılacağına, hayatı boyunca kısmetinin açık olacağına, yüzünün de güleceğine inanılır.

Rüyada erkek arkadaşımla telefonda konuşmak gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızdaki bir değişiklik size artılar getirebilir.

Rüyada erkek arkadaşımla telefonda konuşmak kimseye söylemediği ama kendi bildiği kusurlarını yüzüne vuracağına ve böylece kendine çeki düzen verme yoluna gideceğine, karaciğerle ya da mide ile ilgili bir rahatsızlıkla uğraşılacağına alamet eder.

Rüyada arkadaşımla telefonda konuşmak keyfinin, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, adını aklamayı başaracağına, itibarını geri kazanacağına, böylece tabiri caizse adeta kendisini yeniden doğmuş gibi rahat, hafif ve iyi hissedeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada erkek arkadaşımla evlenmek rüya sahibinin hayatı boyunca istediği her şeye fazlasıyla sahip olacağına, sıkıntılı, düşünceli, endişeli ve korku dolu günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada erkek kardeşle telefonda konuşmak bir süre her şeyden elini eteğini çekeceğine, mutsuz ve huzursuz olacağına, uzun zamandan beri hayali kurulan bir şeye aile bireylerinin vereceği destek sayesinde kavuşulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski erkek arkadaşıyla telefonda konuşmak maddeden çok maneviyata önem vereceğine ve en büyük hedeflerinden birinin de gerçek huzuru bulmak olacağına, ödemelerin kolaylıkla yapılacağına işarettir.

Rüyada arkadasimla barismak eline çok büyük kazanç geçeceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük bir işe gireceğine, bu iş sayesinde insanların hayran kalacağı bazı çalışmalara imza atacağına, yalancı bir akraba yüzünden maddi zarara uğranacağına delalettir.

Rüyada arkadaşımla tatile gitmek hayatın, varlığının, ölümün manalarını bulmaya çalışacağına, sermayesinin boşa gideceği yatırımlar yapacağına alamet eder.

Rüyada telefonda erkek sesi duymak kendisine hayır getirmeyecek kararlar alacağına, tüm aksiliklerin üst üste geleceğine, çözümsüz sorunları olmayacağına işarettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments