Rüyada erkeğin gözlerine bakmak

Rüyada erkeğin gözlerine bakmak harcama gücünün artacağına, neşesinin, ağız tadının ve keyfinin kaçacağına, geçim derdinin sona ereceğine, karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına, kuruntudan ve korkudan kurtulacağına, allah’ın izniyle bol nimetlerle nasipleneceğine, düşmanlık besleyen kişilerin ve rakiplerin çok sevineceği bir  duruma düşüleceğine, borcunuz varsa borcunuzdan kurtulacağınıza, kişinin ağız tadına kavuşacağına alamet eder.

Rüyada erkeğin gözlerine bakmak gördüyseniz:

  • Yeni bir tanışma olacak.

Rüyada erkeğin gözlerine bakmak işini kaybedeceğine ve ailesi ile arasının açılacağına, büyük başarı kazanacağına inandığı işlerle ilgileneceğine işarettir.

Rüyada bir erkeğin gözlerine bakmak çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşanacağına, aile bireyleri sayesinde işlerinin açılacağına alamet eder.

Rüyada gözlerine far sürmek hayatının daha bir kolay ve güzel olacağına, akıl vereceğine işarettir.

Rüyada gözlerine perde inmek az da olsa kazanç elde edeceğine, arasında küslüğün, kırgınlığın, kin ve düşmanlığın olduğu insanlarla da uzlaşma ve barış sağlayacağına, bu durumun da kendisini ferahlatacağına, rahatlatacağına ve manevi olarak güç vereceğine rivayet eder.

Rüyada eski sevgilinin gözlerine bakmak kazancının bir kısmını tasarruf için ayıracağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, mal kaybına uğrayacağına yorulur.

Rüyada sevdiğin kişinin gözlerine bakmak elinde bulunan mal ve mülkün kısa sürede yapacağı işler sayesinde daha da artacağına, sevdiği kişilerin sorunlarının zaman içinde sona ereceğine, hastalığı ya da endişe duyduğu herhangi bir durum varsa eğer allah’ın izni ile düzeleceğine işaret etmektedir.

Rüyada gözlerine sürme çektiğini görmek sevindirici ve olumlu bir şekilde geleceğine, uğursuzluğun kendisine hiç yaklaşmayacağına ve allah’ın kendisine her zaman yardım edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada gözlerine rimel sürmek moralsiz ve can sıkıcı günler geçireceğine, söz, yetki ve imza sahibi olacağına, insanları yönlendiren, onlara iş öğreten ve öncülük ederek yol gösteren kişi konumuna geleceğine alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments