Rüyada epilepsi hastası görmek

Rüyada epilepsi hastası görmek sevilen bir dostu kaybetmeye, sıkıntılı geçen bir dönemin sevilen bir kişinin yardım etmesi sayesinde çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde sona ereceğine, karşılıklı olarak aynı duygular beslenen bir kişi ile konuşulup bir birliktelik kararı alınacağına, ter döktüğü ve üzerinde çok çalıştığı işlerin istediği şekilde sonuçlanacağına, kendisini üzen ve kederlendiren her ne varsa onlardan kurtulacağına, arkasından iş yaparak onu zor duruma düşüreceğine, kendisini başarılarından ve mutluluğundan dolayı çekemeyen ve bu yüzden hakkında dedikodu çıkartan insanları hayatından çıkartacağına, maddi zarara uğrayacağına, geçim sıkıntısı çekeceğine, dinen hayırlı ibadetler yaparak sevap işleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada epilepsi hastası gördüyseniz:

  • Size karşı kişiler, zıt görüşler veya şikayetler söz konusu olabilir.

Rüyada epilepsi hastası görmek maddi ve manevi açıdan pek çok sorunla karşılaşılacak durumlara düşüleceğine, borçların gün geçtikçe daha da büyüyeceğine, uzakta yaşayan bir akrabadan kötü bir haber alınacağına, çoluk çocuğa karışacağına, geçim derdi olmadan rahatlık içinde yaşayacağına ve hayatından razı geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada epilepsi nöbeti geçirmek endişe duyulan çeşitli durumlara düşüleceğine, uzlaşmacı yaklaşımını kaybedeceğine alamet eder.

Rüyada sara hastası görmek parasal krizler yaşanacağına, harcanmış olan emeklerin başarı getireceğine, aile hayatının çok huzurlu bir şekilde geçeceğine, üzüntülerin ve tartışmaların sonunda tatlıya bağlanacağına delalet etmektedir.

Rüyada diyaliz hastası görmek rızkın ve kazancın artacağına, hayırsız kişilerle irtibat kurulacağına işaret etmektedir.

Rüyada astım hastası görmek dininden vazgeçmeyeceğine, iç huzurunun yerinde olacağına, hastalıklarının düzeleceğine, elinin bollaşacağına alamet eder.

Rüyada kalp hastası olmak bir sebeple çok zor ve başını ağrıtacak durumlar yaşayacağına, elinde bulunan fırsatların bir bir boşa çıkacağına delalettir.

Rüyada böbrek hastası görmek kendisine hayat neşesi veren insanlarla daha sık görüşeceğine, yüksek tahsil yapacağına işarettir.

Rüyada başkasının kanser hastası görmek mallarının artacağına, şansının açılacağına, hayatının eğlenceli ve güzel hale geleceğine, başarısının çoğalacağına rivayet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments