Rüyada ellerini uzatmak

Rüyada ellerini uzatmak şansının artacağına, zorlukların biteceğine, zararların telafi edileceğine, yeni bir işe geçiş yapılacağına, deyim yerindeyse ince eleyip sık dokuyacağına, kendinden emin adımlar atacağına, zor işlerin altından kalkacağına ve çok uzun bir zamandan beri istediği mevkilere yakın bir zaman içinde geleceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok sevilen ve sayılan birisi olunacağına, girdiği işlerde herkesin imrenerek ve kıskanarak bakacağı bazı çalışmalara imza atacağına, çok büyük atılımlar ve çalışmalar gerçekleştireceğine tabir olunur.

Rüyada ellerini uzatmak gördüyseniz:

  • Başkalarının hatalarının bedelini ödemek zorunda değilsiniz.

Rüyada ellerini bağlamak çaresiz insanların çaresi olacak işlere imza atacağına, karşısına çıkan bazı kötü olaylardan sonra güzel bir döneme gireceğine, kendisini rahat ettirecek bir iş yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ellerini silmek kişinin başına tatsız ve kötü olayların geleceğine, yaşam standartlarını yükselteceğine ve maddi imkânlarını arttıracağına delalet etmektedir.

Rüyada ellerini kesmek sorunlarından kısa zaman içinde kurtulacağına, büyük atılımlar gerçekleştireceğine, iş konusunda sevilen bir kişiden yardım alınacağına, dertlerin biteceğine alamet eder.

Rüyada ellerini görmek yapılan bir işten bol kazanç elde edileceğine, hayırlı, anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine, hayırlı bir evlat sahibi olunacağına, eğlenceli mekânlara gideceğine tabir olunur.

Rüyada ellerini ısıtmak hem moral hem de sermaye kaybedeceğine, emeklerine karşılık hayal ettiklerine ulaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ellerini uzatmak sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, bu sorunlardan ötürü neredeyse hastalanacağına ancak yakın bir zaman içinde bu sıkıntılarından kurtulması için allah’ın çok büyük yardım edeceğine inanılır.

Rüyada suyla ellerini yıkamak hayat içinde çok saygın bir konuma geleceğine, işlerinde arklı bir aşamaya geçeceğine işaret eder.

Rüyada ellerini kanla yıkamak birlik ve dayanışma halinde olacağına, çözümü zor olan sıkıntılarla yüz yüze gelineceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments