Rüyada elini görmek

Rüyada elini görmek evi olmayan ya da aşırı yoksul şekilde yaşayan kimselere düzenli olarak yardımda bulunacağına, hayırlı ve başarılı çalışmalar gerçekleştirilecek çalışmalar gerçekleştirileceğine, çok deneyimli ve iş konusunda çok büyük bir isim yapmış olan bir kişi ile ortaklık kuracağına, yüksek tahsil yapacağına, işinin uzmanı ve diplomalı kimse konumuna geleceğine, sorunların kısa sürede çözüme kavuşacağına, çok hayırlı kazançların elde edileceğine, çok büyük ve hayırlı bir karar alınacağına, uzun süre kötü giden bir işin düzeltileceğine, yaptığı işlerde zirveye oynayacağına delalettir.

Rüyada elini gördüyseniz:

  • Alışveriş yapmayı düşünüyorsanız biraz ihtiyatlı davranmanızda fayda vardır.

Rüyada elini görmek çevresinin hayırlı ve iyi kişilerle dolacağına, çok uzun zamandan beri sıkıntısını çektiği şeylere kavuşacağına, maddi ve manevi çok büyük kazançlar elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada elini silmek başka bir şehirde yeni arkadaşlıklar kuracağına, hayırlı adımlar atılması sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına yorulur.

Rüyada elini açmak geleceği için isabetli bir şey yapmış olacağına, üzüleceğine ve kırılacağına alamet etmektedir.

Rüyada elini yalamak sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, sorunsuz bir kişi ile arkadaş olunacağına, maddi durum kötü ise zengin olunacağına yorulur.

Rüyada elini kesmek deyim yerindeyse hayatının daha derli toplu bir hale geleceğine, adım atılan bir yolda büyük bir ilerleme kaydedileceğine, sorunsuz geçecek bir çalışma yapılacağına yorulur.

Rüyada elini ısırmak işlerin bir anda azalacağına, sorunlarının gün geçtikçe daha da artacağına, elinde bulunan çalışmaların sıkıntılı bir duruma geleceğine yorulur.

Rüyada elini uzatmak maddi sorunlar yüzünden eşlerin birbirlerine düşeceklerine, uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda kötü bir haber geleceğine, takdire layık işler yapacağına bu sayede saygınlık göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada elini tutmak yanlış hareketleri nedeni ile giderek yalnız kalacağına, birikimleri ile araba veya ev gibi bir yatırım yapacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments