Rüyada elinden tutulduğunu görmek

Rüyada elinden tutulduğunu görmek ona şifa olmayacağına ve rahatlık getirmeyeceğine, bulunacak bir kaynak sayesinde bu projenin vakit kaybedilmeden hayata geçirileceğine, rüyayı gören kişinin kur’an ve allah aşkıyla yanıp tutuşacağına, başarıya ve amaçlarına çok yaklaşacağına, hem de yaşlılığında elden ayaktan düşmeden, kendi başına hayatını idame ettirecek denli sağlığının iyi olacağına, işlerini hayırlı bir şekilde ilerleteceğine, çektiği sıkıntıları yakın bir zaman içinde hiçbir sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına, daha aydınlık, güneşli ve güzel günler yaşayacağına, maddi ve manevi güce ve rahatlığa kavuşacağına alamet eder.

Rüyada elinden tutulduğunu gördüyseniz:

  • Çok ağır bir tepki görebilirsiniz.

Rüyada elinden tutulduğunu görmek herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına ve sıkıntılarının sona ereceğine, güzel günler görüleceğine işaret eder.

Rüyada boynunun tutulduğunu görmek maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılara uğrayacağına, anlaşmazlıkların baş göstereceğine rivayet eder.

Rüyada çenesinin tutulduğunu görmek yakın bir zaman içinde yeni ve daha başarılı işlere gireceğine, fakirliğinin biteceğine alamet etmektedir.

Rüyada dilin tutulduğunu görmek sıkıntılarından kurtulacağına, rüya sahibinin de bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirerek maddi anlamda kurtuluşu bulacağına alamet eder.

Rüyada dilinin tutulduğunu görmek iyi konumlara geleceğine, güzel ve tatmin edici bir ilişkiye başlayacağına delalettir.

Rüyada elinin tutulduğunu görmek rahata ereceğine, mutlu olacağına, aile hayatı içinde çok büyük tartışmalar ve sorunlar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada ayın tutulduğunu görmek hayal kırıklığı yaşayacağına, karamsar olacağına, umutlarını kaybedeceğine, her çalışmanın büyük başarılar kazandıracağına yorulur.

Rüyada ay tutulduğunu görmek alın terinin karşılığını alacağına, kararsız kaldığı bir zamanda çok hatalı bir karar vererek kendisini zor duruma sokacağına ancak daha sonra daha başarılı hamleler yaparak bu durumu tersine çevireceğine işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments