Rüyada elinde sarımsak görmek

Rüyada elinde sarımsak görmek karanlık geçen günlere güneş doğacağına, kurtulmak için bazı yollar deneneceğine, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına ve güzel bir insan haline geleceğine, mutluluğun ve sağlığın daim olacağına, kişinin tek başına kalacağına, kişinin yaşamının değişeceğine, bunun keyfini kutlama ya da eğlence yaparak çıkaracağına, ele geçen kısmetlerin ve fırsatların artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada elinde sarımsak gördüyseniz:

  • Siz bir kadınsanız karşı cins ilişkilerinizin size gittikçe daha yavan gelmeye başladığını hissedebilirsiniz.

Rüyada elinde sarımsak görmek bir sebeple çok zarar edeceğine, büyük bir işe girdiği sırada çalışmaların yarıda kalacağına, ancak daha sonra karşısına çıkan fırsatları değerlendirerek çok büyük başarılar ve kazançlar elde ederek sıkıntılarından zaman içinde kurtulacağına işarettir.

Rüyada sarımsak dövmek elinin bolluk göreceğine, refahının, huzurunun, rahatının, konforunun, lüksünün ve sağlığının da baki olacağına, atılan adımların getireceği zorlukların ve kişinin uğradığı haksızlıkların sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada sarımsak koymak sorunların yakın bir zamanda çözüme ulaşacağına, büyük mutluluklar yaşanacak bir döneme girileceğine, rüya sahibinin kendisini çaresiz hissederek, bir türlü işin içinden sıyrılamayıp sinirden gözyaşı dökeceğine delalet etmektedir.

Rüyada sarımsak çıkarmak sevinçli haberler alınacağına, ferahlığa çıkılacağına ve düşmanların yenileceğine, dertlerin ve sıkıntıların biteceğine, kardeşlerin birlikte iş kuracağına delalet etmektedir.

Rüyada sarımsak kesmek özellikle hasta insanlara el uzatıp, dertlerine derman arayacağına ve iyilik dolu kalbiyle övgü alıp, allah’ın sevdiği kulları arasına gireceğine, bunun da kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket getireceğine işaret eder.

Rüyada sarımsak yedirmek bir işe girdiği sırada ya da bir çalışmayı bitirirken bu kişinim engel olması ile karşılaşacağına ve bu yüzden bu kişi ile olan tüm diyaloğunu kopardığına ve artık farklı şekillerde bu kişiye cevap vereceğine, iş hayatındaki rakiplerine büyük fark atacağına alamet etmektedir.

Rüyada sarımsak soymak bunlardan istediği ve beklediği karı elde etmeyi başaracağına, maddi ve manevi sorunların ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Rüyada sarımsak temizlemek üzüntülerini ve sorunlarını bu sayede sona erdireceğine, işlerinin sürekli aksi bir şekilde ilerleyeceğine delalet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments