Rüyada elinde dondurma görmek

Rüyada elinde dondurma görmek işlerinin yoluna gireceğine, gün geçtikçe kendisine daha iyi bir yol çizeceğine, hayatın rüya sahibine güleceğine, çok olumlu ve güzel gelişmeler ile karşılaşacağına, hem hayatının kurtulacağına, yüzünün her daim güleceğine, allah’ın sevgili kullarından olduğuna, para biriktireceğine ve bu sayede yedi sülalesine yetecek kadar hatırı sayılı bir servetin sahibi olmayı başaracağına, sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine, atılan adımların büyük başarı sağlayacağına, müjdeli haberler alacağına tabir olunur.

Rüyada elinde dondurma gördüyseniz:

  • Sağlığınızı da ihmal etmemelisiniz.

Rüyada elinde dondurma görmek çok büyük çaba gösterilmesine rağmen bir türlü toparlanmayacağına, eksik olan yanının tamamlayacağına alamet eder.

Rüyada dondurma taşımak iş hayatının bozulmasına sebep olan kişileri ve rakiplerini çok büyük bir bozguna uğratacağına, evleneceğinize işaret etmektedir.

Rüyada dondurma yemek kendisini hazır hissettiğinde de kararını yerine getireceğine, kutlama yaparak sevincini diğer insanlarla da paylaşmak isteyeceğine yorulur.

Rüyada dondurma düşürmek çok büyük ve sıkıntılı olaylar ile karşılaşılacağına ve büyük bir üzüntü yaşayarak nerede hata yapıldığının düşünüleceğine, kendisine rakip olan insanların ortaya atacağı dedikoduları ortadan kaldıracağına delalet eder.

Rüyada dondurma koymak dikkat çekeceğine, daha sonra işi çok iyi bir şekilde öğrenip çok kolay ve kazançlı şekilde projeler üreteceğine yorulmaktadır.

Rüyada dondurma çalmak çok başarılı işler gerçekleştireceğine, kazana ve haklı çıkan tarafın kendisi olacağına, bu sayede sağlığının da huzurunun da yerine geleceğine alamet eder.

Rüyada kaymaklı dondurma yemek ortaya konulan çalışmalar yüzünden büyük maddi zarara uğranacağına, karşısına çıkan engelleri bir bir aşmayı başaracağına tabir olunur.

Rüyada buzlukta dondurma görmek manevi olarak kalbin allah aşkı ile dolacağına, statü atlayacağına alamet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
M.sıddık

Rüyada sevdiğim biriyle teyzemlerdeyiz elimizde dondurma olduğunu gördüm