Rüyada elektrik direğinin yandığını görmek

Rüyada elektrik direğinin yandığını görmek hayatının yoluna girmeye başlayacağına, üzüntüden ışığı sönmüş olan gözlerinin yeniden parlayacağına, eline hayırlı kazançların geçeceğine, kendisini çok mutlu ve huzurlu hissedeceğine, endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına, rahat yüzü göreceğine, yeni lezzetlerin tadına varacağına, üzüntülerinin biteceğine, atacağı her adımda daha çok kazanç elde edeceğine ve kendisine yüksek mevkilerde bir yer bulacağına, sorumlulukların bir türlü yerine getirilemeyeceğine, alınteri ile çalışılan işte kazanılan paranın bereketinin kaçacağına delalet eder.

Rüyada elektrik direğinin yandığını gördüyseniz:

  • Size mutluluğu getirebilecek bazı konular, daha önce kırdığınız bazı kişiler tarafından kasıtlı olarak engelleniyor.

Rüyada elektrik direğinin yandığını görmek çok daha iyi bir duruma gelineceğine ve mutlu olunacağına, hayatı boyunca, yaşadığı bu güzel olayları unutmayacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere herhangi bir zahmet çekmeden kısa zaman içinde kavuşacağına ve elini attığı her işte çok büyük kazançlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada elektrik direğinin devrildiğini görmek hayatı daha güzel ve dolu dolu yaşamak için yeni alışkanlıklar edinileceğine, içine düştüğü kötü durumdan ötürü kendisini suçlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada elektrik tellerinin yandığını görmek yaşanan herşeyi sineye çektiğine, bu sayede daha dirençli, soğukkanlı ve başarılı bir kişi olacağına, borçların kısa sürede kapanacağına inanılır.

Rüyada elektrik kablosunun yandığını görmek hayatın çok daha kolay ve güzel hale geleceğine, yol kat edeceğine, bol para kazanacağına yorulmaktadır.

Rüyada elektrik prizinin yandığını görmek uzun bir süreden beri güzel bir şekilde ilerleyen işlerin yakında çok kötü bir duruma düşeceğine ve çok daha büyük üzüntüler yaşayacağına, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşılacağına inanılır.

Rüyada elektrik saçmak iki tarafın da çok sevineceğine ve çok mutlu olacağına, çok rahat bir şekilde insanlara iş yaptırabileceğine alamet etmektedir.

Rüyada elektrik bağlamak her istediğini alabileceğine, sıkıntılarından ve üzüntülerinden yakın zamanda kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada elektrik kablosu görmek deyim yerindeyse zirveye çıkartacak adımlar atacağına, hanesi içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine, el üstünde tutulur hale geleceğine, bolluk, bereket, zenginlik ve bolluk içinde olacağına işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments