Rüyada ele tükürmek

Rüyada ele tükürmek gam ve keder çekmeyeceğine, çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, şansın yüzüne güleceğine, sıkıntılarına ve sorunlarına bu sayede çok büyük çareler bulan rüya sahibinin, iş hayatında düştüğü zor durumlardan kurtulacağına, bir sebeple bir miktar zarar edeceğine, kısmetinin ve şansının açılarak önüne pek çok olanak çıkacağına, çok zor zamanlar geçireceğine, bu durumlardan kurtulmak ve bu sıkıntıları çözmek için yeni yollar arayacağına, işlerinin, düzeninin ve hayatının da alt üst olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi bir sıkıntı çekmeden kurtulacağına delalettir.

Rüyada ele tükürmek gördüyseniz:

  • Gerçekten başarılı olabileceğiniz durumlarda farkında olmadığınız düşmanlıklarla karşılaşıyorsunuz.

Rüyada ele tükürmek alacaklıların kapısını aşındıracağına, üstün başarılar ve büyük zaferler elde edeceğine işarettir.

Rüyada el ele uçmak emeği ile hak ederek sahip olduklarının da keyfini süreceğine, kendi dualarının allah katında kabul olacağına, gireceği bir projede göstereceği özveri sayesinde makam sahibi olacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine delalettir.

Rüyada nişanlınla el ele tutuşmak çok büyük sıkıntılar yaşamaya başlayacağına, dostlardan zarar görüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada ele kına yakmak işlerinizde sorunlar yaşıyorsanız sorunlarınız ortadan kalkacağına, büyük bir başarısızlık yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada ele diken batmak kıskanan kişiler tarafından çok kötü durumlara ve çeşitli sıkıntılara düşürüleceğine, çevresinin genişleyeceğine delalet eder.

Rüyada eşle el ele tutuşmak sevinçli haberlerin geride kalacağına ve üzüntülü bir ruh haline bürünüleceğine, özgüveninde artış yaşanacağına delalettir.

Rüyada birinin el ele tutuşmak işlerinin her geçen gün düzeleceğine ve sorunlarının çok çabuk bir şekilde çözüme kavuşacağına, işlerin yakın zaman içinde yoluna gireceğine, rahat ve huzurlu bir döneme girileceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine ve sevinç duyulacak bir haber alınacağına işarettir.

Rüyada birisiyle el ele tutuşmak büyük bir maddi kayba uğranacağına, maddi kaybın ruhsal olarak sıkıntıların önünü açacağına, tatsız durumlar yaşanacağına, sevilen kişi ile ayrı düşüleceğine, dertlerinin çarelerine kavuşacağına işaret eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments