Rüyada el öpmek öptürmek

Rüyada el öpmek öptürmek kendisini çok zor durumlar içinde bulacağına, sevdiklerinin hayatlarındaki olumlu gelişmelere tanıklık edileceğine, imkânlarının da genişleyeceğine, hayallerinin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına, sorunların kısa sürede çözüme kavuşacağına, çok hayırlı kazançların elde edileceğine, işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, uğursuzluklar ve şanssızlıklarla dolu özel hayatın giderek içinden çıkılması zor bir durum haline geleceğine, parasal olarak hayli iyi bir duruma gelineceğine alamet etmektedir.

Rüyada el öpmek öptürmek gördüyseniz:

  • Sıkıntılı durumlarda bazı kişilerin sizi kurtaracağını, uyaracağını veya olumlu tavsiyelerde bulunacağını sanıyorsanız, yanıyor olabilirsiniz.

Rüyada maymun öpmek sabırlı olmak ve allah’a yalvarmak dışında kişinin elinden bu süreç zarfında bir şey gelmeyeceğine, rahatsızlık veren ve aile bireylerini birbirine düşüren bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına yorulmaktadır.

Rüyada annemi öpmek saygı duyduğu ve önemsediği biri haline geleceğine, beklentilerinin ve ideallerinin de gerçekleşeceğine inanılır.

Rüyada başını öpmek eline geçen fırsatların istediği sonuçları vermeyeceğine, eş, dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına, sevilen arkadaşlar ile aranın açılacağına tabir olunur.

Rüyada yenge öpmek anne baba dualarının alınacağına ve sonunda büyük kazanç elde edilecek bir yola girileceğine, ortaya çıkan sıkıntılardan kurtulacağına alamet eder.

Rüyada dayını öpmek sıkıntıdan sonra ferahlamaya, eline güzel fırsatların geçeceğine tabir olunur.

Rüyada tesbih öpmek sevdiklerine kavuşacağına, hayatına huzur ve sakinlik geleceğine, çok sert geçen bir tartışmanın ardından uzun zaman önce verdiği bir kararı uygulamaya koyacağına tabir olunur.

Rüyada sürekli öpmek kendisine çok faydası dokunacak bilgilere ulaşacağına, yaptığı her işle yöneticilerinden takdir alacağına işarettir.

Rüyada görümcesini öpmek hayalini kurduğu mevkiye ya da okula kavuşacağına, bundan sonraki zamanlarda güçlü, sözü geçen, başkaları tarafından önemsenen biri haline geleceğine delalettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments