Rüyada duvarı tamir etmek

Rüyada duvarı tamir etmek uğursuz kişiler ve olaylarla karşılaşacağına, elindeki imkânları çok iyi bir şekilde kullanacağına, rüyayı gören kişinin gönlüne ve kafasına göre bir kişi ile birliktelik yaşayacağına, canının ve malının garantide olacağına, büyük sorunların çözüme kavuşacağına, bir konu hakkında süren endişeli bekleyişin son bulacağına, parasal olarak çok sorunlu ve büyük zarar görülecek bir döneme girildiğine, bu yüzden yapılacak işlerde çok emek verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına ve verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine, yöneticiler tarafından çok iyi bir makama getirileceğine delalettir.

Rüyada duvarı tamir etmek gördüyseniz:

  • Nedenlerini anlamaya çalışmalısınız.

Rüyada duvarı tamir etmek kendisini çok şanssız ve kısmetsiz olarak göreceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde allah’ın izni ile kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada yıkılan duvarı tamir etmek istenilenlere ulaşmakta güçlük çekilmeyeceğine, enerjisinin ve canlılığının bitmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada duvarı yıkamak kısmetlerin artacağına, bir iş için destek istenen kişiden olumlu bir haberin geleceğine, aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına işarettir.

Rüyada duvarı geçmek hasretin ve özlemin biteceğine, bir yıkımdan ötürü çok zor ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine tabir olunur.

Rüyada ev duvarı yıkmak hayatının kolaylaşacağına, ticaretinin hızlanacağına, rüya sahibinin hayırlı kısmet ve fırsat elde edeceğine, güzel ve önemli işler yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada duvarı aşmak bir sebeple epey üzüntü yaşayacağına, düşmanlarını yenecek, rakiplerini de alt etmek için ihtiyacı olan maddi güce, inanca ve cesarete sahip olacağına tabir olunur.

Rüyada cami duvarı yapmak artık daha rahat, kolay ve güzel bir hayatı olacağına, kendisini çekemeyen ve kıskanan insanların yaptığı kötülükleri bertaraf edeceğine, sıkıntılarını atlatacağına inanılır.

Rüyada duvarı çatlamış ev görmek rahata ereceğine, kurtuluş yollarına ulaşacağına, edilen duaların kabul olacağına ve hayır getirecek bir işin başına geçirileceğine tabir olunur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments