Rüyada duvar çizmek

Rüyada duvar çizmek aile hayatının gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, yaptığı işlerde kişinin iyi niyetinin suiistimal edileceğine, yarışmanın ardından büyük bir kazanç elde edileceğine ve rekabet içine girebilecek diğer kişilerin gözlerinin korkutulacağına, uğranacak maddi zararlardan ötürü sıkıntıya düşüleceğine, kendisini mutsuz edeceğine, herhangi bir isteğinizden vazgeçmenize, eş, dost ya da akrabalardan birinin yapacağı bir hatanın telafi edilmesi için bazı adımlar atılacağına, bir sebeple aynı hataları sürekli tekrarlayacağına, çeşitli ortaklıklar kurup çok hayırlı işlere girileceğine, aile hayatında sevindirici olaylar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada duvar çizmek gördüyseniz:

  • Geleceğe dönük kazançlı yaırımlar konusunda şanslısınız.

Rüyada duvar temizlemek kişinin çevresinde ona yol gösterecek çok sayıda insan olacağına, vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına ve rahat bir hayat sürüleceğine delalettir.

Rüyada duvar sıvamak bir sebeple çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, sevinileceğine delalettir.

Rüyada duvar yıkmak söz ve yetki sahibi olacağına, daha iyi yaşam şartlarına sahip olacağına işarettir.

Rüyada duvar çizmek çok büyük kazançlar elde ederek çok yüksek mevkilerde kendisine yer edineceğine, sosyal hayatında insanlar tarafından aranan biri olacağına, ancak bilgisi, becerileri ve deneyimleri sayesinde bu durumlardan kurtulacağına, yaşadığı üzüntünün sona ereceğine işarettir.

Rüyada duvar sulamak kazançların çok yüksek bir seviyeye geleceğine, huzurunun, keyfinin ve ağız tadının kaçacağına, bu durumu içine sindiremeyerek zor ve üzüntülü günler geçireceğine inanılır.

Rüyada duvar saati vermek bol kazançlı bir iş yerine sahip olunacağına, bol kazanç elde edeceğine, ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına delalet eder.

Rüyada mor duvar görmek daha tutarlı kazançlar elde edileceğine, yeni kişilerle büyük projelere girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada ıslak duvar görmek çok büyük kazançlar getireceğine, maddi ve manevi sorunların hiçbir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına, sorunlar ve sıkıntılar ile baş etmekten ötürü çok büyük manevi sorunlar ile karşılaşacağına işarettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments