Rüyada duru suda yüzmek

Rüyada duru suda yüzmek o kimsenin başının dertte olduğunu öğreneceğine ve yine o insanın tatsız olaylarla karşılaşacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına, parasının pul, malının da hiç olacağına, çok mutlu olunacağına, sorunların ve umutsuzluğun geride kalacağına ve güzel günler geçirileceğine, başarılı ve hırslı oluşu sayesinde ticaret hayatının önde gelen isimleri arasında yer alacağına, neşesinin ve rahatının yerine geleceğine, güzel günlerin yaşanacağına, söylenen bir sürü söze rağmen doğru bildiği şeye körü körüne inanacağına ve bu yüzden çok iyi gidebilecek bir işi zarara sürükleyeceğine, borcunu ödeyeceğine delalettir.

Rüyada duru suda yüzmek gördüyseniz:

  • İşleri yapma biçiminizdeki bir değişiklik saygı görmenizi veya desteklenmenizi sağlayabilir.

Rüyada duru suda yüzmek ardından yeni bir iş bulunacağına, hayır getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, aklında bulunan birçok şeyi gerçeğe çevireceğine, zahmetli işlerden hayırlı bir şekilde kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada duru suda balık tutmak karşısına kötü kişilerin çıkacağına, türlü sebeplerle askıya alınmış olan bir projenin sonlandırılacağına ve bir anda büyük kazanç getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada duru suda boğulmak çok sevdiği bir kişi tarafından kalbinin kırılacağına ve ileride yaşayacağı bir tartışmadan ötürü sevdiği bir kişiyi üzeceğine, kendisine rakip olan kişiler tarafından zarara uğratılmaya çalışılacağına delalettir.

Rüyada duru suda yıkanmak sözünün ise herkes tarafından dinleneceğine, büyük işlere girmek pek sıkıntı çekmeyeceğine ve iş hayatı için gereken ne varsa yapacağına işaret eder.

Rüyada duru suda abdest almak bekarlar için de kalabalık bir ailesi olan kişi ile evlilik gerçekleştirileceğine, maddi açıdan dibe vurulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada duru suda yürümek karşısına kendisi için hayır, başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına, çeşitli tartışmalar ve münakaşalar yapılacağına yorulmaktadır.

Rüyada duru suda balık görmek yaptığı çalışmaların büyük ses getireceğine, maddi yükümlülüklerin azalacağına, rahatın ve huzurun yerine geleceğine inanılır.

Rüyada duru su içmek rızkının genişleyeceğine, bankadaki hesabının kabaracağına, aynı zamanda bu kazancın yeteri kadar olmayacağına, bu işe güvenerek aldığı bir borcu ödeyemeyeceğine yorulmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments