Rüyada duru suda balık görmek

Rüyada duru suda balık görmek girişimde bulunduğu işlerden zaferlerle çıkacağına, insanların hayran kalacağı işler ortaya koyacağına, çok büyük ses getireceğine, iş hayatında ve sosyal hayatında çok zor durumlara düşeceğine ve zarara uğrayacağına, ancak daha sonara rüyayı gören kişinin bu kişileri ortaya çıkartacağına, bağlılığı hem de kalıcı bolluğu bulacağına, mutlu ve huzurlu bir haneye sahip olunacağına, artık neşeli ve eğlenceli bir hayat istediğine ve bu yüzden hayatı ile ilgili çok büyük atılımlar yapacağına, kazandığı moral sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına tabir olunur.

Rüyada duru suda balık gördüyseniz:

  • Aile, gayrimenkul veya evle ilgili konularda ilerlemenin sürmesi gerekiyor.

Rüyada duru suda balık görmek peşinden koştuğu bir işle ilgili olarak çok güzel gelişmeler yaşanacağına, donanımlı kılacağına yorulur.

Rüyada duru suda balık tutmak onunla yaşamını birleştireceğine, hedeflerine yaklaşacak fırsatlar elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada duru suda yürümek aile hayatında çok mutlu ve güzel şeyler ile karşılaşacağına, maddi ve manevi olarak çok rahat edileceğine işarettir.

Rüyada duru suda yüzmek sorunlarının ve sıkıntılarının çok kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, herkesi hayran bırakacak bazı atılımlar yapacağına, rakiplerini çok kıskandıracak ilişkiler kurup işini farklı şekillerde büyüteceğine, sıkıntılarının biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada duru suda boğulmak adını işindeki üstün başarıları ile duyuracağına, maddi olarak çok huzurlu olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada duru suda yıkanmak çok zarar göreceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, kafasının rahat edeceğine delalettir.

Rüyada duru suda abdest almak moralsizlik dışında hayata karşı isteksiz olunacağına, sorunlarını çözeceğine, rahata kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada suda balık tutmak kısa sürede hayatın düzene gireceğine, güzel ve rahat bir yaşamı olacağına inanılır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments