Rüyada dükkanı olduğunu görmek

Rüyada dükkanı olduğunu görmek sabırlı ve azimli olunması sayesinde maddi olarak çok güzel kazanç elde edileceğine, masumluğunu ispat edene kadar da rahata ve huzura kavuşamayacağına, yenileneceğine ve sıhhate kavuşacağına, böylece kendine olan öz güvenini tazeleyeceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, maddi açıdan çok rahat ve hayırlı yerlere gelineceğine, elindeki tüm parayı ve malı harcayacağına, kendisini bir türlü ispat ettiremeyeceğine, attığı adımların boşa çıkacağına, maddi anlamda da manevi anlamda da zayıflayacağına, zor ve kötü günlerden geçeceğine rivayet eder.

Rüyada dükkanı olduğunu gördüyseniz:

  • Sağlığınız veya maddi durumunuzla ilgili bir tartışma büyüyebilir.

Rüyada dükkanı olduğunu görmek dost ya da akrabalarından birinin başının sıkıştığı bir durumda yardımına koşacağına, şansının ve kısmetlerinin bol olacağına, ağız tadının bozulmayacağına ve yaşamının da kolaylıklarla geçeceğine yorulur.

Rüyada dükkanı su basmak büyük bir sıkıntı ile karşılaşılacağına, hayallerin yaşanan olaylar yüzünden suya düşeceğine, bir sırrının bu kişi tarafından düşmanlarına iletileceğine ve malının çalınacağına yorulur.

Rüyada dükkanı temizlemek en yukarılara çıkacağına, sorunlarından ötürü kendisine gelemeyeceğine, hayatının tamamen altüst olacağına delalet etmektedir.

Rüyada çamaşır dükkanı görmek çevresindeki kimselerin kendisini yarı yolda bırakıp, ona en büyük darbeyi vuracaklarına ve rüya sahibinin de uzun süre bu nedenle belini doğrulatamayacağına, eline geçen bir miktar parayı çok büyük zarara uğradığı bir işten kurtulmak için harcayacağına işarettir.

Rüyada dükkanı kapalı görmek gidilen yolda engellerle karşılaşılacağına, zor günlerin biteceğine, sevilen kişi ile yakın bir zaman içinde hayırlı bir karar verilip evlilik yoluna girileceğine, uzaktaki bir akrabadan hayırlı haberler alınacağına işarettir.

Rüyada eskici dükkanı görmek özür dilemek yerine durumu daha da vahim hale getireceğine, haklı olunan bir olayda haksız duruma düşüleceğine delalet eder.

Rüyada simit dükkanı görmek iş hayatını çok düzgün bir şekilde ilerleteceğine, şansının her zaman kendinden yana gideceğine rivayet etmektedir.

Rüyada avize dükkanı görmek içine düştüğü kötü durumlardan kısa zamanda kurtulacağına, sevdiği insanlar tarafından her zaman el üstünde tutulup akranlara kişilik olarak örnek gösterileceğine, geçim derdinin de ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments