Rüyada dua eden el görmek

Rüyada dua eden el görmek kafasına koyduğuna ulaşacağına, sorunlarından, sıkıntılarından, mutsuzluklarından, huzursuzluklarından kurtulacağına, maddi zararını karşılayacağına, yüksek mertebeye geleceğine, kırgınlıkların biteceğine, miskinlikten kurtulup daha çok çalışmak için heves içinde olunacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına, kısa bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın zamanda kurtulacağına, başarılarının düşmesi nedeni ile makamının zarar göreceğine, daha sonra insanların desteğini alarak resmi kurumlardan birinde ülkesi için çok önemli bir göreve getirileceğine, halk tarafından çok sayılıp sevileceğine ve destek göreceğine ve vatanı ve milleti için çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına, topluma öncülük edeceği, onları arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına, ruhunun esenlik bulup aydınlanacağına rivayet eder.

Rüyada dua eden el gördüyseniz:

  • Yavaş yavaş size doğru yaklaştıklarını göreceksiniz.

Rüyada dua eden el görmek güzel sözler işitmesinin yanında iyi haberler de alacağına, yapmadığı şeylerden ve söylemediği sözlerden sorumlu tutulacağına tabir olunur.

Rüyada dua eden insanlar görmek birçok iş teklifi alınacağına, işlerinin yoluna gireceğine, el attığı her işte çok büyük başarı kazanacağına işaret eder.

Rüyada dua eden erkek görmek ayrılığın sandığından da uzun olacağına, kötü durumların ortadan kalkacağına, hayatın keyifli bir hale geleceğine rivayet eder.

Rüyada dua eden adam görmek kişinin alım gücünün yükseleceğine, uğurlu gelecek kimselerle tanışmaya ve onlarla iş yapmaya işarettir.

Rüyada dua eden kadın görmek evinden işine, işinden evine gidip geleceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, üzüleceği ve çok mutsuz olacağı bir dönemin yaşanacağına, her şeyin aksi şekilde ilerlemeye başlayacağına ve pek çok aksiliğin üst üste geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada dua eden bebek görmek yaşanan üzücü ve acı olayların unutulacağına, endişeli bekleyişlerin hayırlı biteceğine, gidişatı düzeltmek için verilen kararların endişe ve sıkıntı getireceğine tabir olunur.

Rüyada dua eden kadınlar görmek onların acılarına ilaç, yaralarına da merhem olacağına, ticaretten yana hayal kırıklığı yaşayacağına işaret eder.

Rüyada dua eden hoca görmek çok büyük emek ile kazanılan makamların iade edileceğine, hastalık çeken insanların yakın bir zaman içinde şifa bulacağına, yeni bir hayata adım atılacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments