Rüyada dövme yaptıran birini görmek

Rüyada dövme yaptıran birini görmek yakın bir zamanda ortaya çıkan sağlık sorununun tedavi edileceğine, çocuk sahibi olunacağına, bütün aile tarafından çok büyük sevinçle karşılanan şeylerin gerçekleştirilmesi ile çok daha iyi şeylerin ortaya konulacağına ve rüyayı gören kişinin bu konuda çok büyük bir kazanç elde edeceğine, işlerin başarılı bir şekilde organize edilmesi sayesinde tıkır tıkır işleyeceğine, keyfinin ve yaşam isteğinin geri geleceğine, art niyetli kişilere uyacağına, hayırlı ve uğurlu işlere girişileceğine, mutsuz günlerin kısa zaman içinde biteceğine ve sevinçli haberlerin ve büyük başarıların yakında daha da artacağına, çok hayırlı kısmetler ile tanışacağına, çok verimli bir çalışma içine girileceğine, zenginlik sahibi olunacağına delalet eder.

Rüyada dövme yaptıran birini gördüyseniz:

  • Rutinin dışına çıkmak ya da normalin dışında tepkiler vermek istemenize rağmen bazı kaygılar ya da korkular sizi durduruyor.

Rüyada dövme yaptıran birini görmek kazanılan paraların ve malların ortaya konulması sayesinde iş sahibi olunacağına, evliliğinde yaşadığı sıkıntıların son bulacağına alamet eder.

Rüyada dövme yaptıran görmek hayatı boyunca geçim derdi nedir bilmeyeceğine, evinde maddi konular nedeni ile sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına, adının da yaptığı iş sayesinde daha çok insan tarafından bilinir olacağına işarettir.

Rüyada büyü yaptıran birini görmek üzüntülerinden ve dertlerinden ötürü hasta olacağına, saygın kişiliğini insanlar arasında temizlemek için büyük bir uğraş vereceğine delalettir.

Rüyada kürtaj yaptıran birini görmek sağlık sorunlarının sona ereceğine, sorunların ve sıkıntıların çözüme kavuşacağına, birlikteliğe başlayacağına işarettir.

Rüyada dövme yapan birini görmek büyük maddi ve manevi zararlara sebep olacağına, yenileneceğine ve can bulacağına alamet eder.

Rüyada dövme yaptırmış birini görmek eline geçen bazı işlerde zarar edeceğine, ortaya koyduğu projelerin kıskanan kişiler tarafından kötüleneceğine, bulunduğu bir ortamda istemediği bir tartışmaya gireceğine ve hayal ettiği şeylere çok emek verdiği halde bir türlü kavuşamayacağına, rüyayı gören kişinin gözyaşlarının kuruyacağına delalettir.

Rüyada dövme görmek sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde tekrar ortaya çıkacağına, içinde bulunulan durumun düzeltileceğine ve sorunların kısa vadede çözüme kavuşacağına işarettir.

Rüyada dövme pişirmek iş hayatında gerçekleştirilecek çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, erkek ise askerlik ya da resmi bir görev için uzak bir yere gideceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Betül

Selamün aleyküm rüyamda eşim göğsüne kollarına dövme yaptırmış bu çok günah neden yaptırdın diyorum bu arada başkasının evinde oturuyoruz karar verip biz kendi evimize gidelim diyoruz hayır olsun inşallah

Betül

Allah razı olsun