Rüyada dişlerinin çekildiğini görmek

Rüyada dişlerinin çekildiğini görmek bir sebeple etrafındaki bazı insanlar ile arasının açılacağına, yaptığı bu hatadan ötürü kendisini hiç affetmeyeceğine, her türlü esaretten, işkenceden ve kötü muameleden uzak kalınacağına, karşısına kendisi için hayır, başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına, verilen emeğin boşa gideceğine, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına, dertlerin yükünden kurtulacağına, korkularının, sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde tekrar ortaya çıkacağına, kalıcı saadeti ve kazancı yakalayacağına, garanti olacak makama oturacağına, kariyer edineceğine delalet etmektedir.

Rüyada dişlerinin çekildiğini gördüyseniz:

  • Öfkeli çıkışlar aksi tepkilere neden olabilir.

Rüyada dişlerinin çekildiğini görmek daha sonra karşısına çıkabilecek bir olay için çeşitli önlemler alacağına, alınacak olan başarılar sayesinde çok saygı duyulacağına, işlerin yoluna gireceğine rivayet eder.

Rüyada birinin dişlerinin çekildiğini görmek sorunların ve dertlerin ardı arkasının kesilmeyeceğine, kamyon eski ve küçükse girişilecek işten zarara uğramış bir şekilde çıkılacağına yorulur.

Rüyada başkasının dişlerinin çekildiğini görmek kendisini bir türlü ispat ettiremeyeceğine, zararlı bir alışkanlıkla uğraşmak zorunda kalınacağına tabir olunur.

Rüyada kameraya çekildiğini görmek zararını tamamen kapatacağına, onlarla birlikte hareket edeceğine, bu sayede rahatlığa, kolaylığa, rızka, kazanca, hayra, iyiliğe ve güzelliğe ulaşacağına delalet eder.

Rüyada dişini çekildiğini görmek zararlı ve kötü niyetli kişileri hanesinden ve ailesinden uzaklaştıracağına, kırgın olduğu bir kişi ile arasını düzelteceğine, rüya sahibinin de bu durumun bir parçası olacağına yorulur.

Rüyada gölün çekildiğini görmek çok güzel ve büyük bir düğünün ardından mutlu ve huzurlu bir yuva kurularak çok mutlu bir hayat sürüleceğine, çok büyük sorun yaratan bazı sıkıntılardan hızlı bir şekilde hiç zarar görmeden kurtulacağına inanılır.

Rüyada salavat çekildiğini görmek sevilen kişilerle bazı konularda ters düşüleceğine, atılan her adımda daha büyük sıkıntılar çekileceğine işarettir.

Rüyada fotoğrafının çekildiğini görmek her zaman çok başarılı olacağına, başını ağrıtan konuları konuşarak ya da adli yollara başvuru yaparak çözüme kavuşturacağına yorulmaktadır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments